11.7 C
İstanbul
Cuma, Mart 1, 2024
Ana SayfaEğlenceDiziKızıl Goncalar 3. bölüm ne zaman yayınlanacak?

Kızıl Goncalar 3. bölüm ne zaman yayınlanacak?

- Reklam -

İlk bölümü 18 Aralık 2023 tarihinde Fox TV ekranlarında yayınlanan Kızıl Goncalar dizisi, gerek yılbaşı arası gerekse de sansür engeli nedeniyle ara vermişti. Kızıl Goncalar 3. bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte Kızıl Goncalar 3. bölüm yayın tarihi!

- Sponsorlu -
Fiyatbulucu.com ile aradığınız ürünlerin güncel fiyatlarını karşılaştırın, fiyat geçmişini görüntüleyin ve doğru zamanda, doğru yerden, doğru fiyatla satın alın!

Seküler bir Atatürkçü olan Levent (Özcan Deniz) ve mutaassıp bir tarikatın içinde yaşayan Meryem’in (Özgü Namal) kaderlerinin kesişmesini konu alan Kızıl Goncalar dizisinin yeni bölümü dizi severler tarafından merakla bekleniyor. İnanç ve fikir ayrılıklarına rağmen “evlat” söz konusu olduğunda anneliğin/babalığın birleştirici gücüne dikkat çeken dizi, gerçek bir hayat hikayesinden esinlenmemiş, özgün bir senaryoya sahip.

- Reklam -

İlk bölümü 18 Aralık 2023 tarihinde, yılın son ayında yayınlanan dizi, izleyiciler tarafından büyük ilgi gördü ve YouTube’da 7 milyondan fazla kez izlendi.

Takip eden 2. bölümde Kızıl Goncalar dizisi, bazı sahneleri nedeniyle RTÜK tarafından idari para cezası ve iki kez program durdurma cezası aldı. Bu cezalar Ankara Bölge İdare Mahkemesi tarafından onaylandı.

Bu yüzden dizinin yeni bölümleri yayınlanamadı. Dizinin yapımcısı Faruk Turgut, bu durumu bir sansür operasyonu olarak nitelendirdi ve diziyi çekmeye devam ettiklerini söyledi.

- Ansiklopedika Topluluğu'ndan -

Ansiklopedika Images yayında!

Telif hakkı bulunmayan yüzlerce ücretsiz ve yüksek kaliteli görseli keşfedin.

Görsel kütüphanesi

Kızıl Goncalar 3. bölüm yayın tarihi

Son bölümü 25 Aralık 2023 Pazartesi günü yayınlanan Kızıl Goncalar dizisinde 3. bölüm için geri sayım başladı. Dizinin yeni bölümü 22 Ocak 2024 Pazartesi günü Fox TV ekranlarında yayınlanacak.

- Reklam -

Görüş, öneri, şikayet ve iş birliği teklifleri için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Son içerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz