Salı, Temmuz 16, 2024

Modern Family dizisi nereden izlenir?

Share

- Reklam -

“Modern Family,” bir döneme damgasını vuran bir Amerikan televizyon dizisidir. Dizi, aile yapısıyla alaycı bir şekilde mizahi bir şekilde ilgilenir ve bir belgesel tarzında çekilmiştir. Ailelerin modern dinamiklerini, ilişkilerini ve günlük yaşamlarını ele alır. Başlangıçta 2009’da ABC’de yayınlanmaya başlayan dizi, toplamda 11 sezon ve 250’den fazla bölümden oluşur. Peki Modern Family dizisi 2024 yılında nerelerden izlenebilir?

Dizi, Jay Pritchett ve ikinci eşi Gloria Delgado Pritchett’in Los Angeles’ta yaşayan ailesini, kızı Claire Dunphy’nin ailesini ve oğlu Mitchell Pritchett’in ailesini merkezine alır. Jay’in oğluyla eşi, Jay’in ikinci evliliğinden doğan oğlu ve eşi ve Claire’in ailesi, üç farklı evde yaşayan farklı aile dinamiklerine sahiptir.

- Reklam -

“Modern Family” Amerika Birleşik Devletleri’nde büyük bir popülerlik kazandı ve birçok ödülün sahibi oldu, bunlar arasında Emmy Ödülleri de vardır. Dizi, toplumda farklı aile yapılarını ele alması ve bunu mizahi bir şekilde yapması nedeniyle geniş bir izleyici kitlesine hitap etmiştir.

“Modern Family” dizisi, oyuncu kadrosunda birbirinden yetenekli isimleri barındıran bir yapım olarak dikkat çeker. Dizinin ana karakterleri arasında, Jay Pritchett’i canlandıran Ed O’Neill, heyecanlı ve renkli kişiliğiyle Sofia Vergara’nın hayat verdiği Gloria Delgado-Pritchett, kontrolcü ve komik Claire Dunphy’yi oynayan Julie Bowen, aile babası Phil Dunphy karakterini Ty Burrell, eşcinsel Mitchell Pritchett rolünde Jesse Tyler Ferguson, eşi Cameron Tucker’ı canlandıran Eric Stonestreet, büyüleyici ve asi Haley Dunphy karakterini Sarah Hyland, zeki ve hırslı Alex Dunphy’i Ariel Winter, muzip ve maceracı Luke Dunphy karakterini Nolan Gould, duygusal ve olgun Manny Delgado’yu ise Rico Rodriguez canlandırır. Dizinin sonraki sezonlarında Lily Tucker-Pritchett rolünde Aubrey Anderson-Emmons ve Joe Pritchett karakterinde Jeremy Maguire gibi genç yetenekler de ekibe katılır. Bu ekip, farklı kişilikleri ve dinamikleriyle izleyiciyi ekran başına çekmeyi başarmıştır.

Modern Family oyuncuları

Modern Family izleme seçenekleri

Modern Family dizisinin 11 sezonu Disney+ platformunda mevcuttur. İzlemek için bağlantıyı takip edin: Modern Family İzleyin | Disney+ (disneyplus.com) Dizinin sezonları Netflix’te yer almıyor ve yayın hakları Disney+ platformuna aittir.

- Reklam -

Ayrıca ABD’deki kullanıcılar diziyi Hulu platformu üzerinden izlemek için şu bağlantıyı takip edebilir: Watch Modern Family Streaming Online | Hulu (Free Trial)

Dizinin öne çıkan kesitlerini izlemek için YouTube’da arama gerçekleştirebilir veya modernfamillyshow – YouTube kanalını takip edebilirsiniz. Alternatif olarak ABD YouTube kanalının kesitlerini de izleyebilirsiniz: ABC – “Modern Family” YouTube

Daha fazla okuyun

Yeni İçerikler