Anasayfa

Yeni Yazı

Katkılarım

İstatistikler

Katkıda bulun

Profil

The Office dizisinin ‘Big Keith’i Ewen MacIntosh 50 yaşında vefat etti

0 5 üzerinden
- Reklam -

Komedyen ve aktör Ewen MacIntosh, 50 yaşında hayatını kaybetti. MacIntosh, son olarak 2017 tarihli Britanya yapımı romantik komedi Finding Fatimah’da oynamıştı. MacIntosh’un ölüm nedeni henüz doğrulanmadı. Hastanede tedavi gören MacIntosh, bazı sağlık sorunları yaşıyordu.

MacIntosh, The Office dizisinde Keith Bishop karakterini canlandırıyordu. Dizinin yaratıcısı Ricky Gervais, Twitter’da yaptığı paylaşımda “Son derece üzücü bir haber. Birçok kişinin The Office’ten ‘Big Keith’ olarak tanıdığı çok komik ve çok sevimli Ewen Macintosh vefat etti. Huzur içinde yatsın” ifadelerini kullandı.

- Reklam -

Dizilerle ilgili daha fazla içerik keşfedin.

MacIntosh, Merionethshire’da 25 Aralık 1973 tarihinde doğdu. Derbyshire’daki Repton Okulu’nda eğitim gördü ve Edinburgh Üniversitesi’nde dilbilim okudu. Üniversitedeyken Edinburgh Üniversitesi Tiyatro Topluluğu ve The Improverts’ta aktif olarak yer aldı. MacIntosh ayrıca çeşitli müzik programları sundu.

2022 yılında After Life’ın üçüncü ve son serisinde konuk oyuncu olarak yer aldı.

- Reklam -

Görüş, öneri, şikayet ve iş birliği teklifleri için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.

İlgini çekebilecek gündemler

İçeriklerimizden haberdar olun

Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
bunu boşver. şöyle yapalım. aşağıdaki kodu türkçe sayfasına yerleştireceğim. her şey aynı, yalnız dil değişecek ve Türkçe yapacağız. tüm kodu buna göre eksiksiz ve tam güncelle!