17.7 C
İstanbul
Çarşamba, Kasım 29, 2023
Ana SayfaAstrolojiBurç Yorumları29 Eylül 2022 Perşembe Günlük Burç Yorumları ve Astrolojik Tahmin

29 Eylül 2022 Perşembe Günlük Burç Yorumları ve Astrolojik Tahmin

Yayınlandığı tarih:

- Advertisement -

29 Eylül 2022 Perşembe Günlük Burç Yorumları, 29 Eylül, 2022 yılının 255. gününe 2022 yılının 37. haftasına denk gelen burç yorumlarını kapsar. Burcunuzla alakalı yorumları okumak için Burç Yorumları kategorimizi düzenli olarak ziyaret etmeyi unutmayın.

29Eylül 2022 Perşembe Günlük Burç Yorumları aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor? 29 Eylül Perşembe günlük burç yorumlarını açıkladı! 29 Eylül 2022 Perşembe günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor detaylı olarak anlatıldı. İşte, 29 Eylül 2022 Perşembe günlük burç yorumları…”

- Advertisement -

Tüm zodyak işaretleri, birinin kişiliğini tanımlayan kendi özelliklerine ve özelliklerine sahiptir. Güne, yolunuza çıkacakları önceden bilerek başlamanız faydalı olmaz mıydı? Oranların bugün lehinize olup olmayacağını öğrenmek için okumaya devam edin.

29 Eylül Perşembe günlük burç yorumları aşağıdaki gibidir.

- Advertisement -
Fiyatbulucu.com'da sevdiğiniz ürünlerin fiyatlarını takip edin, ürünlerinizi doğru zamanda satın alın!

Ürünlere göz atın

29 Eylül 2022 Perşembe Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık için Günlük Burç Yorumları ve Astrolojik Tahmin…

Koç (21 Mart-20 Nisan)

Yıllar boyunca gösterdiğiniz tutarlı sıkı çalışmanızın tanınması ve sizi terfi için sıraya koyması muhtemeldir. Bir röportajda şansınızı artırabileceği için genel bilginizi tazeleyin. Arkadaşlarınızla ve aileleriyle egzotik bir yere kısa bir tatil planlayabilirsiniz. Pazarlık bir fiyata bir mülk anlaşması imzalamak günün en önemli olayı olacak. Değişen bir yaşam tarzının genel sağlığınızı iyileştirmesi muhtemeldir. Finansal olarak, güçlü kalırsınız.

Aşk Odağı: Hayat arkadaşı arayanların biraz daha beklemesi gerekebilir.

Boğa (21 Nisan-20 Mayıs)

Piyasalar bir kez daha alışveriş yapanlarla dolup taşmaya başladığından, tüccarlar iyi kazanmaya hazır. Bir işyeri durumuyla, tüyleri karıştırmadan mümkün olan en iyi şekilde başa çıkmayı başaracaksınız. Sırf tembellik nedeniyle antrenmanları atlamak, vücudunuzu yansıtmaya başlayacaktır. Çocuğunuzun geceyi bir arkadaşının evinde geçirme isteği konusunda açık fikirli olmanız gerekecektir. Müfredat dışı etkinlikler sizi mutlu bir şekilde meşgul edebilir.

Aşk Odağı: Aşk için balık tuttuğunuzda, aklınızla değil kalbinizle yemleyin, demiş Mark Twain.

İkizler (21 Mayıs-21 Haziran)

Bugün işinize odaklanmayı zor bulabilir ve hatta kıdemliniz tarafından buna zorlanabilirsiniz. Pazarlama personeli için, ürünleri satmak bugün zor görünüyor. Okul performansınızı ebeveynlerden saklamayın, çünkü sonunda bunu öğrendiklerinde üzgün bir rakamı kesebilirsiniz. Turistik bir yere karayoluyla bir aile turu düzenlemekle meşgul olabilirsiniz. Ev hanımları, günü evi kurmakla geçirebilirler. Küçük rahatsızlıklar için geleneksel tıp kullanın.

Aşk Odağı: Bugün eşinizin ruh halini izleyin ve ona göre hareket edin.

Yengeç (22 Haziran-22 Temmuz)

Bir eğitim kurumundan geçmiş olanlar, kendilerine uygun bir kariyer kurmak için birçok fırsat bulabilirler. Erkek yönetimi becerileriniz, çalışma alanınızda bir nimet olacak. Otomotiv endüstrisi ile ilişkili olanlar için kârlar artıyor. Bir aile dostunuz bugün sizi ziyaret edebilir ve aceleyle geri dönmez. Sağlığınızın net bir resmini elde etmek için tüm tıbbi testlerinizi yaptırın.

Aşk Odağı: Eşinizi bugün size karşı biraz soğuk bulabilir, nedenini öğrenin.

Aslan (23 Temmuz-23 Ağustos)

Eğer çağa ayak uyduramıyor ve teknolojiden anlayan genç profesyonelleri iş başında tutamıyorsanız, yazılar sizin için zaten duvarda. Seçici çalışmalar risklerle doludur; ya uçan renklerle geçebilirsin ya da başarısız olabilirsin. Aile gençlerine zaman ayırmak, sizi sadece yakınlaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda onlara birçok beceri öğretmenize de yardımcı olacaktır. Dağlarda trekking yapmak, yakında kendiniz de keşfedebileceğiniz gibi hem zorlu hem de eğlencelidir.

Aşka Odaklanma: Sevgiliyle kampa gitmek son derece tatmin edici görünüyor, bu yüzden bunu ayrıntılı olarak planlayın.

Başak (24 Ağustos 23 Eylül)

Bir aile gencinin mali açıdan bağımsız olması ve kendi kariyerini çizmesi muhtemeldir. Moneywise, önceki yatırımlardan para size geldiğinden, kolunuzda bir şans yakalamanız muhtemeldir. Yazarlar ve yazarlar hakkında okumak, yazar olma arzunuzu ön plana çıkaracaktır. Birinin doğum gününe veya yıldönümü partisine katılmak eğlenceli olacak ve aile ve arkadaşlarla tanışma fırsatı sağlayacaktır. Kendinizi fiziksel olarak aktif tutun.

Aşk Odağı: Evlilik öncesi hayatınızın en güzel aşaması olan flört, size güzel anılar bırakacaktır.

29 Eylül Perşembe Günlük Burç Yorumları

Terazi (24 Eylül 23 Ekim)

Şu anda piyasada açılan birçok iş fırsatı var, keşfedin ve size en uygun olanı seçin. Konularınız hakkında tam bilgi edinmek için ders kitaplarının ötesine geçmeniz gerekecek. Sizi hareketsiz bırakan bir hastalık nöbeti, siz çabucak iyileştikçe muhtemelen ortadan kalkacaktır. Ev sahibi sizden bir tane almanızı istemeden önce yeni bir ev aramanızın zamanı geldi.

Sevgiye Odaklanma: İhtiyaç duyduğunuz anda partneriniz tarafından sunulan sevgi ve özen, sevgi dolu bağları güçlendirecektir.

Akrep (24 Ekim – 22 Kasım)

Adınız promosyonlar listesinde yer alabilir, bu yüzden onu büyük bir şekilde kutlayın. Akademisyenleri takip edenler seçtikleri konularda başarılı olabilirler. Sportif beceriniz sizi en üst seviyeye çıkarabilir, bu yüzden tüm kalbinizle takip edin. Yaptığınız her şeyde kusur bulan bir aile büyüğünüzü mutlu etmekte zorlanabilirsiniz. Önünüzde havuç gibi sallanan bir mal, sizi ipini çekmeye zorlayabilir.

Aşk Odağı: Romantizm havada, bu yüzden tadını çıkarın!

Yay (23 Kasım-21 Aralık)

Kurumsal sektördeki işbirlikçi çabalarınız olumlu sonuçlar getirecek. Kariyer danışmanlarına yaklaşmak, gençlerin çeşitli iş seçenekleri bulmasında büyük yardımcı olacaktır. Egzersiz yaparken kendinize fazla yüklenmeyin, aksi takdirde incinebilirsiniz. Başka bir şehirdeki akrabalarınız, onlarla kaldığınız birkaç gün boyunca size iyi bakacaktır. Mutasyon yoluyla adınıza bir özellik aktarılır.

Aşk Odağı: Bugün, eşinizin zorba doğasına itiraz edebilirsiniz.

Oğlak (22 Aralık-21 Ocak)

Kıyıların ötesinde kazançlı ve iyi maaşlı bir iş bulmayı başaracaksınız, bu nedenle iş vizesi almak için harekete geçin. Bazıları için yurtdışında prestijli bir eğitim kurumunda burslu okumak belirtilmektedir. Düzenli yürüyüşlere bağlı kalmak sizi zinde ve aktif tutacaktır. Yaşlı bir akrabanıza tren ya da otobüsle başka bir şehre giderken eşlik etme konusundaki isteksizliğiniz, sadece onu düşürmek için imajınızı zedeleyebilir. Gelecekteki nakit sıkıntısı için şimdi tasarruf moduna geçmeniz gerekebilir.

Aşk Odağı: Aşık olmak son derece olası görünüyor.

Kova (22 Ocak-19 Şubat)

Şu anda en çok aranan kariyer seçeneği olan Yapay Zeka’yı seçmek, size diğerlerine göre bir avantaj sağlayabilir. Zayıf konularınızı geliştirmek için özel dersler alacaksınız. Sivri dilli bir aile büyüğünün onun yerine konması gerekebilir, bu yüzden sopaları almaktan korkmayın. Bir ortam değişikliği arzusu, tazelenmenize ve gençleşmenize yardımcı olmak için sizi daha az ziyaret edilen bir turistik yere götürecektir. Bir aile üyesinin kötü yeme alışkanlıklarını frenleyin.

Sevgi Odaklılık: Partnerinizin eksikliklerini inkar etmek kimseye fayda sağlamaz.

Balık (20 Şubat-20 Mart)

Size ayı vadedebilecek, ancak hiçbir şey sunmayacak yumuşak bir konuşmacı tarafından dolandırılabilirsiniz. Sadece alanınız veya sorumluluğunuz hakkında ilk elden bilgi edinmek için uzun bir yolculuğa çıkmak mümkündür. Sizden daha nitelikli yeni bir çalışan sizi işinizde güvensiz hale getirebilir. Çocuğunuzun okuldaki gelişimi ile ilgili sınıf öğretmeninden olumlu geribildirim alabilirsiniz. Formda kalmak için bir egzersiz rutini başlatın.

Aşk Odağı: Hayatınızda bir süredir eksik olan romantizmi yeniden keşfedebilirsiniz.

- Advertisement -

İlgili içerikler

24 Mart 2023 Koç burcu günlük yorumları

24 Mart 2023 Koç burcu günlük yorumlarını Ansiklopedika'da keşfedin. Bugün...

30 Eylül 2022 Cuma Günlük Burç Yorumları ve Astrolojik Tahmin

30 Eylül 2022 Cuma Günlük Burç Yorumları, 30 Eylül,...

Yay burcunun astrolojik yorumları (13 Eylül 2022)

Eylül ayının ortaları yaklaşırken Yay burcu ile ilgili günlük...

Akrep burcunun astrolojik yorumları (13 Eylül 2022)

Eylül ayının ortaları yaklaşırken Akrep burcu ile ilgili günlük...

Terazi burcunun astrolojik yorumları (13 Eylül 2022)

Eylül ayının ortaları yaklaşırken Terazi burcu ile ilgili günlük...

Son içerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

%d blogcu bunu beğendi: