Pazartesi, Temmuz 15, 2024

Yaz Şarkısı ‘Gülbeyaz’ kimdir? Gerçek adı, güncel yaşı, kariyeri

Share

- Reklam -

İlk bölümü 9 Temmuz 2023 tarihinde yayınlanan ve halen Fox TV ekranlarında yayın hayatına devam eden Yaz Şarkısı dizisinde Gülbeyaz karakterinin kim olduğu, gerçek adı & yaşı kullanıcılar tarafından araştırılıyor.

Yaz Şarkısı, FOX TV’de yayınlanan romantik komedi dizisidir. Bir yaz dizisi olarak tasarlanan dizi, kullanıcılar tarafından ilgiyle takip ediliyor.

- Reklam -

‘Gülbeyaz’ karakteri dizide ne yapıyor?

Yaz Şarkısı dizisinde Gülbeyaz, annesinin hayalleriyle İstanbul’a üniversite eğitimi için gelmiş, bankacı olacağını sanan bir genç kızdır. Fakat asıl hayali babasının yarım bıraktığı işi tamamlamak, şarkıcı olmaktır. Bu yüzden üniversiteyi bitirdikten sonra bankadaki işini bırakmış, KM Müzik şirketinde sosyal medya uzmanı olarak çalışmaya başlamıştır. Bu şirketin onun hayallerine açılacak bir kapı olduğunu düşünürken, aşık olduğu ünlü şarkıcı Kemal’in de bu şirkette olduğunu öğrenir. Kemal’i etkilemek için her yolu deneyen Gülbeyaz, başını sık sık belaya sokar. Annesi tarafından da evlendirilmek istenen Gülbeyaz, kendini büyük bir oyunun içinde bulur.

Yaz Şarkısı’nın Gülbeyaz’ı Nilsu Berfin Aktaş, dizide hem komik hem de duygusal sahneleriyle izleyicilerin beğenisini kazanmıştır. Dizinin çekimleri hem Rize hem de İstanbul’da gerçekleştirilmiştir. Dizinin diğer oyuncuları arasında Mustafa Mert Koç, Efekan Can, Oya Başar, Yeşim Ceren Bozoğlu, Zehra Yılmaz (Aslı rolünde) gibi isimler yer almaktadır.

Yaz Şarkısı ‘Gülbeyaz’ gerçek adı

Dizinin başrolünde Gülbeyaz (Yaz) Yıldırım karakterini canlandıran Nilsu Berfin Aktaş vardır. Nilsu Berfin Aktaş, 17 Ağustos 1998 tarihinde Rize’de doğmuş , 2017 yılında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur.

- Reklam -

İnstagram’da nilsuberfinaktas kullanıcı adıyla varlık gösteren Aktaş, 2.4 milyondan fazla kullanıcı tarafından takip edilmektedir.

Yaz Şarkısı Gülbeyaz dizileri & filmleri

Nilsu Berfin Aktaş, ounculuk kariyerine 2018 yılında Bizim Hikaye dizisindeki ‘Zeynep’ rolüyle başlamış, daha sonra Kuzgun, Çukur, Menajerimi Ara gibi dizilerde rol almıştır.

Daha fazla okuyun

Yeni İçerikler