Anasayfa

Yeni Yazı

Katkılarım

İstatistikler

Katkıda bulun

Profil

Yaz Şarkısı ‘Aslı’ kimdir? Gerçek adı & güncel yaşı

0 5 üzerinden
- Reklam -

Fox TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Yaz Şarkısı dizisi, oyuncularıyla araştırılıyor. Peki dizide ‘Aslı’ karakteri kimdir, gerçek adı nedir? Ünlü şarkıcı Kemal Sonay’ın menajeri ve en yakın arkadaşı olan ‘Aslı’, gerçekte hangi oyuncu tarafından canlandırılıyor?

Yaz Şarkısı, Fox TV kanalında yayınlanan yeni bir romantik komedi dizisidir. Dizinin başrollerinde Nilsu Berfin Aktaş, Mustafa Mert Koç ve Efekan Can yer almaktadır. Dizinin ilk bölümü 9 Temmuz 2023 tarihinde ekrana geldi.

- Reklam -

Yaz Şarkısı ‘Aslı’ karakteri

Yaz Şarkısı dizisinin sevilen karakterlerinden biri olan Aslı Paksoy, ünlü şarkıcı Kemal Sonay’ın menajeri ve en yakın arkadaşıdır. Aslı, Kemal’in kariyerine ve aşk hayatına destek olmak için her zaman yanındadır.

Aslı karakteri, 30 Temmuz 1992 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Zehra Yılmaz tarafından canlandırılıyor. Zehra Yılmaz kimdir, kaç yaşındadır, hangi dizilerde oynamıştır? İşte Yaz Şarkısı’nın menajeri Aslı hakkında merak edilenler…

Dizinin oyuncularından biri olan Zehra Yılmaz, dizide Aslı Paksoy karakterini canlandırmaktadır. Aslı, Kemal’in menajeri ve en yakın arkadaşıdır. Kemal’in hayatını kolaylaştırmak için elinden geleni yapar.

Zehra Yılmaz daha önce Gül Masalı, Cennetin Gözyaşları, Kalp Yarası, Kimse Bilmez, Bodrum Masalı ve Gençliğim Eyvah dizilerinde oynamıştı.

- Reklam -

Görüş, öneri, şikayet ve iş birliği teklifleri için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.

İlgini çekebilecek gündemler

İçeriklerimizden haberdar olun

Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
bunu boşver. şöyle yapalım. aşağıdaki kodu türkçe sayfasına yerleştireceğim. her şey aynı, yalnız dil değişecek ve Türkçe yapacağız. tüm kodu buna göre eksiksiz ve tam güncelle!