Anasayfa

Yeni Yazı

Katkılarım

İstatistikler

Katkıda bulun

Profil

Yavuz: Adaletin Kılıcı Vizyon Tarihi, Konusu, Oyuncuları

0 5 üzerinden
- Reklam -

9. Osmanlı padişahı ve Türk İslam halifesi Yavuz Sultan Selim’in hayatı, sinemaya aktarılacak. Yavuz: Adaletin Kılıcı vizyon Tarihi, konusu, oyuncuları hakkında detayları yazımızda bulabilirsiniz…

Anadolu’nun ve Rum’un ve Acem’in ve Türkmen’in ve Kürd’ün ve Arab’ın ve Kipti’nin ve Ermeni’nin ve Gürcü’nün ve Tatar’ın ve Çerkez’in ve dahi ismini saymaktan yorulacağım milletlerin sultanı. Mekke ve Medine’nin Hizmetkarı. Mağlup Hasmım İsmail Şah’ın Hitabıyla ZAMANIN İSKENDERİ

Yapımcılığını CY Medya adına Halit Arabacı’nın üstlendiği “Yavuz: Adaletin Kılıcı” adlı projenin kast çalışmalarına başlandı. İki yönetmenin çekeceği filmde, Türk ve yabancı oyuncular yer alacak.

- Reklam -

Film, Yavuz Sultan Selim’in Osmanlı İmparatorluğu’nun kaderini, hatta doğrudan dünya tarihini değiştiren seçimlerini, iç hesaplaşmalarını ve başarılarını konu alacak.

Dekorasyon ve kostümler için hummalı bir hazırlık sürecine başlayan yapım ekibi, çekimleri 2022 yılında Fas’taki Atlas Stüdyoları’nda gerçekleştirmeyi planlıyor.

İlk teaseri yayınlanan film, 2023 yılında vizyona girecek.

Yavuz: Adaletin Kılıcı Fragmanı

 

- Reklam -

Görüş, öneri, şikayet ve iş birliği teklifleri için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.

İlgini çekebilecek gündemler

İçeriklerimizden haberdar olun

Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
bunu boşver. şöyle yapalım. aşağıdaki kodu türkçe sayfasına yerleştireceğim. her şey aynı, yalnız dil değişecek ve Türkçe yapacağız. tüm kodu buna göre eksiksiz ve tam güncelle!