11.9 C
İstanbul
Salı, Şubat 27, 2024
Ana SayfaDizi HaberleriYakamoz S-245 dizisinin 2. sezonu olacak mı?

Yakamoz S-245 dizisinin 2. sezonu olacak mı?

- Reklam -

20 Nisan 2022’de yayına alınan Yakamoz S-245 dizisinin 2. sezon onayı alıp almadığı dizi severler tarafından merak ediliyor. Peki bir Into the Night uyarlaması olan Yakamoz S-245 dizisinde 2. sezon görebilecek miyiz?

- Sponsorlu -
Fiyatbulucu.com ile aradığınız ürünlerin güncel fiyatlarını karşılaştırın, fiyat geçmişini görüntüleyin ve doğru zamanda, doğru yerden, doğru fiyatla satın alın!

Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpirinçci’nin başrollerini üstlendiği dizi geçtiğimiz iki haftanın en çok konuşulan yapımları arasındaydı.

- Reklam -

Esasen 1 Mayıs 2020 tarihinde yayınlanan ve ikinci sezonunda Kıvanç Tatlıtuğ’un da yer aldığı Into the Night dizisinin Türkiye’ye uyarlanmış bir yan versiyonu olan Yakamoz S-245, bazı sahneleri nedeniyle eleştiriler alsa da genel olarak olumlu tepki aldı.

Dizinin yabancı versiyonu olan Into the Night’a bakıldığında, 2015 yılında Jacek Dukaj’ın yayınladığı The Old Axoloti isimli bilim kurgu romanının diziye uyarlanmış hali olduğunu görüyoruz. Brüksel’den kırmızı göz uçuşu yapan bir uçakta kaçırılan bir grup insanı konu edinen bu yabancı diziye Kıvanç Tatlıtuğ da dahil olmuştu. İkinci sezonda hayatta kalanlar, güneşin ölümcül ışınlarından sığınacakları bir NATO sığınağına giden yolu güvence altına almaya çalışıyordu.

Yakamoz S-245 dizisinin 2. sezonu olacak mı?

Konu hakkında Netflix tarafından yapılan herhangi bir açıklama yok. Netflix, bir dizinin ikinci sezon onayı alabilmesi için belirli bir izlenme sayısına ulaşmayı dikkate alıyor. Dizi, halihazırda bir onay alacak olsa dahi yeni bir sezonun kurgusunun yapılması ve çekimlerinin gerçekleştirilmesi için en az bir altı ay gerekiyor.

- Ansiklopedika Topluluğu'ndan -

Ansiklopedika Images yayında!

Telif hakkı bulunmayan yüzlerce ücretsiz ve yüksek kaliteli görseli keşfedin.

Görsel kütüphanesi

Dolayısıyla Yakamoz S-245 dizisinde 2. sezon için şimdiden yeni yılın ilk aylarını beklemeye başlayabiliriz.

- Reklam -

Görüş, öneri, şikayet ve iş birliği teklifleri için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Son içerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz