Pazartesi, Mayıs 20, 2024

Vikings: Valhalla 2 sezon ne zaman yayınlanacak?

Share

Büyük ses getiren ilk sezonun ardından dizinin sıkı takipçileri tarafından Vikings: Valhalla ne zaman yayınlanacak diye araştırılıyor. İşte yeni sezon tanıtımı ve yayın tarihi.Vikings: Valhalla 2 sezon ne zaman yayınlanacak? Nerede yayınlanacak , ne zaman yayınlanacak?

Vikings Valhalla 2. Sezon fragmanı resmi olarak yayınlandı ve Kattegat’tan zorla uzaklaştırılan kahramanlarımızın karanlık geleceğini sergiledi. Orijinal Vikings’in devamı olan Netflix dizisi, Viking Çağının sonunda Leif Erikson (Sam Corlett), Freydis Eiríksdóttir (Frida Gustavsson) ve Harald Hardrada (Leo Suter) konu alıyor.

1.Sezonda neler olmuştu ?

Dizinin ilk sezonu büyük ölçüde İngiliz Saksonları ile savaşa odaklanırken, 2. sezon bunun yerine Kattegat salonlarının dışındaki dünyaya odaklanacak. Yeni fragman, ödül avcıları onları kovalarken, kahramanlarının artık toplumun en alt basamağında olduğunu açıkça ortaya koyuyor. Peki fragmanda başka ne detaylar görüyoruz?

Peki yeni bölüm tarihi ne zaman?

Vikings Valhalla 2. Sezon 12 Ocak 2023‘te Netflix’de prömiyer yapacak. Ayrıca, 3. sezon çoktan onaylandı, Valhalla yapımcıları çoktan çekimlere başladı; bu nedenle 2. sezonun merak uyandıran bir sahne ile bitmesi çok muhtemel. Dizi sorumlusu Jeb Stuart da 3. sezon boyunca dizide kalacak.

YENİ SEZON FRAGMAN

Daha fazla okuyun

Yeni İçerikler