Salı, Haziran 18, 2024

Türk Hava Yolları (THYAO) – Döviz Bazlı Hisse Senedi Fiyatları & Grafiği

Share

- Reklam -

Fiyat geçmişi

  • Bilgilendirme: Grafik üzerinde gösterilen hisse senedi fiyatları, bugünden geriye doğru 180 iş günü fiyatlarını içerir. Döviz bazlı hisse senedi fiyatları, ilgili günün son saatine ait kur fiyatlarına göre gösterilmiştir. Daha fazla veri için [email protected] e-posta adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şirket görünümü

Türk Hava Yolları (THYAO), Türkiye’nin ulusal havayolu şirketidir. 1933 yılında kurulan Türk Hava Yolları, dünyanın en eski havayolu şirketlerinden biridir. Merkezi İstanbul’da bulunmaktadır ve Atatürk Havalimanı ile İstanbul Havalimanı’ndan geniş bir uçuş ağına sahiptir.

THYAO, iç hatlarda ve uluslararası hatlarda geniş bir uçuş ağına sahiptir. Dünya genelinde 300’ün üzerinde noktaya sefer düzenlemektedir. Şirket, yolcu taşımacılığının yanı sıra kargo taşımacılığı da yapmaktadır.

- Reklam -

Türk Hava Yolları, müşteri memnuniyeti, güvenlik ve kalite odaklı hizmet anlayışıyla bilinir. Yenilikçi teknolojileri ve modern filosu ile müşterilerine konforlu seyahat imkanı sunmaktadır.

THYAO, ayrıca Star Alliance gibi uluslararası havayolu ittifaklarına üyedir, bu da yolcularına daha geniş bir seyahat ağına erişim imkanı sağlar.

Türk Hava Yolları, Borsa İstanbul’da THYAO kodu ile işlem görmektedir ve Türkiye’nin en büyük ve önemli şirketlerinden biridir.

Daha fazla okuyun

Yeni İçerikler