8.6 C
İstanbul
Pazar, Mart 3, 2024
Ana SayfaEğlenceDiziTozluyaka oyuncuları tam liste (resimli)

Tozluyaka oyuncuları tam liste (resimli)

- Reklam -

Fox TV ekranlarında ilk bölümüyle izleyici ile buluşan Tozluyaka dizisi oyuncu kadrosu araştırılıyor. Dizide hangi oyuncular yer alıyor, kaç yaşındalar? Sosyal medya hesapları neler?

- Sponsorlu -
Fiyatbulucu.com ile aradığınız ürünlerin güncel fiyatlarını karşılaştırın, fiyat geçmişini görüntüleyin ve doğru zamanda, doğru yerden, doğru fiyatla satın alın!

Fox TV’nin yeni gençlik dram dizisi Tozluyaka zengin ve fakir iki grup öğrenci arasında meydana gelen bir cinayet vakası ve akabinde gelişen olayları konu ediniyor. Geçtiğimiz Pazartesi günü ilk bölümü yayınlanan dizinin oyuncu kadrosu araştırılıyor. İşte Tozluyaka oyuncularının tam liste resimli oyuncu kadrosu…

- Reklam -

Tozluyaka oyuncuları

Emre Kınay

Emre Kınay (5 Mart 1970 İstanbul doğumlu) Türk oyuncu. 2000’li yılların başından itibaren çeşitli dizi ve filmlerde rol aldı. Dizide Kenan Yağızoğlu karakterini canlandırıyor.

Dolunay Soysert

Dolunay Soysert (25 Mart 1973 Adana doğumlu) Türk dizi oyuncusu. 1990’lı yılların ortalarından günümüze pek çok sinema filminde ve televizyon dizisinde rol aldı. Tozluyaka dizisinde Derya karakterini canlandırıyor.

Tayanç Ayaydın

Tayanç Ayaydın (7 Ağustos 1979 İstanbul doğumlu) Türk sinema ve dizi oyuncusu. Özel Doğa koleji mezunudur. Liseyi Tercüman Lisesi ve İstek Vakfı Lisesinde tamamladı. Dizide Önder karakterini canlandırıyor.

- Ansiklopedika Topluluğu'ndan -

Ansiklopedika Images yayında!

Telif hakkı bulunmayan yüzlerce ücretsiz ve yüksek kaliteli görseli keşfedin.

Görsel kütüphanesi

Kaan Miraç Sezen

Kaan Miraç Sezen (2002 doğumlu) Türk oyuncu. Oyunculuk eğitimlerine devam ediyor. Dizide Ali karakterini canlandırıyor.

Ulvi Kahyaoğlu

Ulvi Kahyaoğlu (25 Mayıs 1995 İzmir doğumlu) Türk dizi ve film oyuncusu. İlk oyunculuk deneyimini Give Me a Lighter adlı sinema filmi ile yapmıştır. Dizide Berk karakterini canlandırıyor.

Çağla Şimşek

Çağla Şimşek (2002 İstanbul doğumlu) Türk dizi oyuncusu. Eğitimlerine devam eden Şimşek, Tozluyaka dizisinde Hazal karakterini canlandırıyor.

Ecem Çalhan

Ecem Çalhan (1996 İstanbul doğumlu) oyuncu. Dizide Cemre karakterini canlandırıyor.

Serra Pirinç

Serra Pirinç (19 Haziran 1997 doğumlu) Türk oyuncu. Dizide Zeyno karakterini canlandırıyor. İnstagram’da @serrapirinc kullanıcı adıyla varlık gösteriyor.

Hakan Zavlak

Haktan Zavlak (2001 İstanbul doğumlu) Türk oyuncu. Eğitimlerine devam ediyor. Dizide Çağrı karakterini canlandırıyor. İnstagram’da haktanzavlk kullanıcı adıyla varlık gösteriyor.

Durukan Çelikkaya (2000 doğumlu) Türk oyuncu. Eğitimine devam eden Durukan bir bölümlüğüne dizide Vefa karakterini canlandırdı.

- Reklam -

Görüş, öneri, şikayet ve iş birliği teklifleri için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Son içerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz