Pazartesi, Temmuz 15, 2024

Tozluyaka Ege kimdir, gerçek adı nedir? Karakter & oyuncu bilgileri

Share

- Reklam -

Tozluyaka dizisinde yayın faaliyetleri tüm hızıyla sürerken dizinin takipçileri oyuncu kadrosu hakkında araştırmalar yapmayı sürdürüyor. Peki dizide Ege Şimşek karakterine hangi oyuncu hayat veriyor? Tozluyaka Ege kimdir?

NTC Medya tarafından hazırlanan ve Fox TV ekranlarında yayınlanan gençlik ve dram konulu Türk televizyon dizisi Tozluyaka Pazartesi günü reytinglerini toplamaya devam ediyor. Oyunculuk kariyerinin henüz başlarında olan pek çok genç oyuncunun rol aldığı dizi başlangıçta bir yaz dizisi olarak düşünüldü. Çekimler 2022 yılının bahar aylarında başladı ve ilk bölüm 27 Haziran 2022’de yayınlandı.

- Reklam -

Dizide Ali (Kaan Miraç Sezen tarafından canlandırılıyor) ve arkadaşlarının bir gece başından geçen kötü bir hadisenin ardından başından geçenler konu ediniliyor. Bununla birlikte aralarında gelir farkı olan öğrenciler arasındaki karşıtlık farklı bir yaklaşımla işleniyor.

Tozluyaka Ege kimdir, gerçek adı nedir?

Dizide Ege Şimşek karakteri 25 yaşındaki Türk oyuncu Özgür Daniel Foster tarafından canlandırılıyor. Özgür Daniel Foster 2 Temmuz 1997 tarihinde Muğla, Türkiye’de dünyaya geldi.

Daha fazla okuyun

Yeni İçerikler