Pazartesi, Haziran 24, 2024

Tozluyaka Arap kimdir, gerçek adı nedir? Karakter & oyuncu bilgileri

Share

- Reklam -

Tozluyaka dizisinde yayın faaliyetleri tüm hızıyla sürerken dizinin takipçileri oyuncu kadrosu hakkında araştırmalar yapmayı sürdürüyor. Peki dizide Arap Narinses karakterine hangi oyuncu hayat veriyor? Tozluyaka Arap kimdir?

NTC Medya tarafından hazırlanan ve Fox TV ekranlarında yayınlanan gençlik ve dram konulu Türk televizyon dizisi Tozluyaka Pazartesi günü reytinglerini toplamaya devam ediyor. Oyunculuk kariyerinin henüz başlarında olan pek çok genç oyuncunun rol aldığı dizi başlangıçta bir yaz dizisi olarak düşünüldü. Çekimler 2022 yılının bahar aylarında başladı ve ilk bölüm 27 Haziran 2022’de yayınlandı.

- Reklam -

Dizide Ali (Kaan Miraç Sezen tarafından canlandırılıyor) ve arkadaşlarının bir gece başından geçen kötü bir hadisenin ardından başından geçenler konu ediniliyor. Bununla birlikte aralarında gelir farkı olan öğrenciler arasındaki karşıtlık farklı bir yaklaşımla işleniyor.

Tozluyaka Arap kimdir, gerçek adı nedir?

Dizide Arap Narinses karakteri 22 yaşındaki Türk oyuncu Can Bartu Arslan tarafından canlandırılıyor. Can Bartu Arslan 1 Ocak 2000 tarihinde İstanbul, Türkiye’de dünyaya geldi.

Daha fazla okuyun

Yeni İçerikler