Pazartesi, Haziran 24, 2024

Total War: Warhammer III ne zaman çıkacak, Xbox Game Pass’e ne zaman geliyor?

Share

- Reklam -

Xbox Game Pass’in Şubat 2022 takviminde en dikkat çekici oyunlardan biri Total War: Warhammer III olarak görünüyordu. Kullanıcılar Total War’un Warhammer fantezi serisinin üçüncü oyununun Xbox Game Pass’e ne zaman, hangi tarihte geleceğini araştırıyor.

Total War: Warhammer III, Creative Assembly tarafından geliştirilen ve Sega tarafından yayınlanan, yaklaşmakta olan bir sıra tabanlı strateji ve gerçek zamanlı taktik video oyunudur. Total War serisinin bir parçasıdır ve Games Workshop’un Warhammer Fantasy kurgusal evreninde geçen üçüncü seridir (2016’nın Total War: Warhammer ve 2017’nin Total War: Warhammer II’sinden sonra). Oyun ilk olarak 3 Şubat 2021 tarihinde duyurulmuştu.

- Reklam -

Ocak 2022’de Ansiklopedika 500 bine yakın sayfa görüntülenmesi elde etti. Bizi tercih eden kullanıcılara teşekkürlerimizi sunarız!


Nasıl oynanıyor?

Önceki oyunlar gibi, Total War: Warhammer III, Total War serisindeki diğer oyunlara benzer sıra tabanlı strateji ve gerçek zamanlı taktik oyun özelliklerine sahiptir.

- Reklam -

Kampanyada, oyuncular orduları harita üzerinde hareket ettirir ve yerleşimleri sıra tabanlı bir şekilde yönetir. Oyuncular, yapay zeka kontrollü gruplarla diplomasiye girer ve onlara karşı savaşır. Ordular karşılaştığında gerçek zamanlı olarak savaşırlar. Oyunun ayrıca, oyuncuların çevrimiçi çok oyunculu savaşların yanı sıra özelleştirilmiş gerçek zamanlı savaşlar oluşturabilecekleri özel bir savaş moduna da sahip olacağı ifade edilmiştir. İlk iki oyundaki yarışlara sahip olanlar, üçüncü oyunda çok oyunculu için aynı yarışlara sahip olacaklar; İlk iki oyunun sahipleri için Total War: Warhammer II’deki “Mortal Empires” kampanyasına benzer bir birleşik dünya haritası da geliştirilecek.

Xbox Game Pass’e ne zaman geliyor?

Xbox Game Pass aboneliği bulunan oyuncular merakla Total War: Warhammer serisinin üçüncü oyununu gözlüyor. Total War: Warhammer 3’ün 17 Şubat 2022 tarihinde yayınlanması bekleniyor. Xbox Game Pass Şubat 2022 takvimini keşfetmek için burayı ziyaret edin.

Xbox Game Pass hakkında

Xbox Game Pass ve PC Game Pass, Microsoft’un video oyunu abonelik hizmetleridir. Her iki hizmet de kullanıcılara, tek bir aylık abonelik fiyatı karşılığında Xbox Live Gold ve EA Play dahil olmak üzere çeşitli yayıncılardan ve diğer premium hizmetlerden oluşan dönüşümlü bir oyun kataloğuna erişim sağlar.

Daha fazla okuyun

Yeni İçerikler