Salı, Haziran 18, 2024

Teşkilat ‘Serdar’ neden yok? Diziden ayrıldı mı?

Share

- Reklam -

Teşkilat dizisi üçüncü sezonuyla 2 Ekim 2022 tarihinde TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşmaya hazırlanırken dizi severler birinci ve ikinci sezonda Teşkilat dizisinin başrol oyuncusu olan Serdar (Çağlar Ertuğrul tarafından canlandırılıyor) karakterinin neden yeni sezonda yer almadığını araştırıyor. Peki Teşkilat Serdar neden yok? Diziden ayrıldı mı?

İlk bölümü 7 Mart 2021 tarihinde TRT 1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat dizisi geçtiğimiz iki sezon boyunca en çok sevilen ve yüksek reyting alan dizilerden biri olmuştu. Normal sezonda her pazar saat 20:00’da izleyici ile buluşan dizide yeni sezon öncesi bazı ayrılıklar meydana geldi.

- Reklam -

Milli İstihbarat Teşkilatı’nda çalışan özel bir ekibin iş hayatı ile birlikte özel hayatını da konu edinen aksiyon, istihbarat ve dram türündeki Türk televizyon dizisinin yeni sezondaki ilk bölümü bu akşam (2 Ekim 2022 tarihinde) izleyici ile buluşacak.

Teşkilat 'Serdar'
Teşkilat ‘Serdar’

Teşkilat Serdar neden yok?

Teşkilat dizisinin yeni sezonunda Serdar rolünü canlandıran Çağlar Ertuğrul artık dizide yer almıyor. Yeni sezon tanıtım fragmanlarında da yer almayan 34 yaşındaki ünlü oyuncunun diziden yaz aylarında diziden ayrıldığı açıklanmıştı. Dizisinin yapımcılığını üstlenen TIMS&B şirketi, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada Serdar karakterine hayat veren Çağlar Ertuğrul‘un diziden ayrıldığını doğruladı.

Çağlar Ertuğrul Teşkilat dizisinden neden ayrıldı?

Çağlar Ertuğrul‘un Teşkilat dizisinden ayrılma nedeni ile ilgili resmi bir açıklama yapılmadı. Ancak magazin dünyasında yer alan haberler arasında 34 yaşındaki oyuncunun ayrılık nedeni olarak dizinin yönetmeni Alper Çağlar’ı ve sağlık nedenlerini ileri sürdüğü belirtildi.

- Reklam -

Böylece Çağlar Ertuğrul iki sezon boyunca toplamda 48 bölümde yer alarak Teşkilat dizisinden ayrılmış oldu. Ertuğrul’un yakın bir gelecekte yeni çıkacak olan internet dizisi Magarsus’ta başrol oyuncusu olarak yer alması bekleniyor.

Daha fazla okuyun

Yeni İçerikler