Anasayfa

Yeni Yazı

Katkılarım

İstatistikler

Katkıda bulun

Profil

Teşkilat Hakkı Dayı öldü mü? Diziden ayrıldı mı?

0 5 üzerinden
- Reklam -

Teşkilat dizisi 45. bölümle bu akşam ekranlara gelirken dizinin son sahneleri gündeme damgasını vurdu. 57 yaşındaki oyuncu Tuncer Salman tarafından canlandırılan Hakkı dayı karakterinin ölüp ölmediği araştırılıyor. Peki Hakkı dayı diziden ayrıldı mı?

Hakkı Dayı öldü mü?

Kuru temizleme aracından çıkan silahlılarla çatışan Hakkı Dayı usulca arabaya yanaştı ve içinde bomba olduğunu gördü. Ekip arkadaşları tarafından güvenliği sağlandıktan sonra arabaya binen Hakkı Dayı bomba yüklü arabayı bulunduğu kapalı otoparktan çıkardı. Bu sırada Hakkı Dayı yaralanmıştı.

- Reklam -

Hakkı dayının beş dakikası vardı ve uygun bir yer bulması gerekiyordu. Uzay ve Gürcan’la bilgi alışverişi yaptıktan sonra araba mezarlığının olduğu yere yöneldi. İçeri girdiğinde bombanın patlaması için bir dakikadan az bir süre kalmıştı.

Hakkı dayı aldığı kurşunun etkisiyle arabadan dışarı çıkamadı. Son sözleri ailesinin önce Allah’a sonra devlete emanet olduğuydu. Arabanın içinde olduğu sırada bomba infilak etti ve Hakkı Dayı vefat etti.

Tuncer Salman kimdir?

Salman, 15 Mart 1965 tarihinde Uşakda dünyaya geldi. 1990’da Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Oyunculuğu Ana Sanat Dalı bölümünden mezun oldu.

- Reklam -

Görüş, öneri, şikayet ve iş birliği teklifleri için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.

İlgini çekebilecek gündemler

İçeriklerimizden haberdar olun

Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
bunu boşver. şöyle yapalım. aşağıdaki kodu türkçe sayfasına yerleştireceğim. her şey aynı, yalnız dil değişecek ve Türkçe yapacağız. tüm kodu buna göre eksiksiz ve tam güncelle!