Anasayfa

Yeni Yazı

Katkılarım

İstatistikler

Katkıda bulun

Profil

Senden Daha Güzel 4. Bölüm izle

0 5 üzerinden
- Reklam -

Senden Daha Güzel 4. Bölüm izle

FOX TV ekranlarında yayınlanan Senden Daha Güzel dizisi 28 Haziran 2022 Salı tarihinde 4. bölüm ile ekranlara geldi.

- Reklam -

SENDEN DAHA GÜZEL 4.BÖLÜM

Efsun, Emir’in başka bir hastanede Pervin’e yaptığı ameliyatı öğrenmesine ramak kalmıştır. Emir ise bunu engellemek için elinden geleni yapar. Bu arada Efsun’a giderek daha yakın hisseder kendini. Emir’in ölümden dönen hastası için yapılacak etik kurulu ise Efsun’u ikileme düşürecektir. Emir’i zor durumda bırakmak istemeyen Efsun klinikte gerçek bir yönetici olmayı gerektiren bu kurulu toplayıp toplamamak arasında arada kalır. Etik kurul meselesi hem kliniğin hem Emir ve Efsun’un ilişkisinde bir dönüm noktası olacaktır.

SENDEN DAHA GÜZEL 3.BÖLÜMDE NELER OLDU?

Cerrah olduğunun ortaya çıkmasından endişe duyan Efsun, Emir’in de ondan büyük bir sır sakladığından habersizdir. Emir ve Kaya’nın Pervin’in ameliyatını herkesten gizli yapması ortalığı karıştırır. Efsun, Emir’in klinik dışında ameliyat yaptığını kanıtlamanın peşine düşerken Serpil de Kaya’nın kendisini aldattığını düşünmeye başlar. Öte yandan tahlil sonuçlarını sakladığı için ölümden dönen hasta yüzünden Emir kurula çıkma tehlikesiyle karşı karşıyadır. Olan bitenden kendini suçlu hisseden Efsun ise Emir’le arasında yaşanacakların henüz farkında değildir.

SENDEN DAHA GÜZEL 4.BÖLÜM İZLE!

Senden Daha Güzel ne zaman, hangi gün, saat kaçta, hangi kanalda?

  • FOX TV‘nin yeni yaz dizisi “Senden Daha Güzel” yeni bölümleri ile her hafta Salı akşamları saat 20:00‘da izleyici ile buluşuyor.
- Reklam -

Görüş, öneri, şikayet ve iş birliği teklifleri için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.

İlgini çekebilecek gündemler

İçeriklerimizden haberdar olun

Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
bunu boşver. şöyle yapalım. aşağıdaki kodu türkçe sayfasına yerleştireceğim. her şey aynı, yalnız dil değişecek ve Türkçe yapacağız. tüm kodu buna göre eksiksiz ve tam güncelle!