9.6 C
İstanbul
Pazartesi, Mart 4, 2024
Ana SayfaEğlenceVideo OyunlarSea of Thieves 3. sezonu için Karayip Korsanları genişlemesi geliyor

Sea of Thieves 3. sezonu için Karayip Korsanları genişlemesi geliyor

- Reklam -

13 Haziran 2021’de E3 lansmanında tanıtılan Sea of Thies Karayip Korsanları genişlemesi Microsoft tarafından duyuruldu. Nintendo ile ortaklığı bulunan Rare isimli firma tarafından geliştirilen Sea of Thieves’in yeni genişlemesi, Disney ortaklığı ile gerçekleştirildi.

- Sponsorlu -
Fiyatbulucu.com ile aradığınız ürünlerin güncel fiyatlarını karşılaştırın, fiyat geçmişini görüntüleyin ve doğru zamanda, doğru yerden, doğru fiyatla satın alın!

“A Pirate’s Life” veya Türkçe olarak “Bir Korsan’nın Yaşamı”, 22 Haziran’da çok oyunculu oynanabilen bir oyun türünde Sea of Thieves sahipleriyle buluşacak. Oyuncular yeni genişleme için ekstra ücret ödemeyecek.

- Reklam -

Xbox’a ait resmi Youtube kanalından Sea of Thieves Karayip Korsanları ve Bir Korsanın Hayatı genişlemesine ilişkin bir oynanış videosu paylaşıldı.

Öte yandan Xbox tarafından atılan tweette “Yeni çevre koşulları, yeni düşmanlar ve yeni maceralar seni bekliyor! Yelken açmaya hazır mısın? ifadeleri kullanılarak genişlemenin tanıtımı yapıldı.

- Ansiklopedika Topluluğu'ndan -

Ansiklopedika Images yayında!

Telif hakkı bulunmayan yüzlerce ücretsiz ve yüksek kaliteli görseli keşfedin.

Görsel kütüphanesi

Yapılan açıklamada Karayip Korsanları serisinin Sea of Thieves’e getirilmesi için 2019 yılından bu yana çalışma yürütüldükleri ifade edildi.

Yapılacak güncelleme sonrası ünlü korsan karakteri Jack Sparrow, Sea of Thieves oyununda yer alacak. Jack Sparrow Karayip Korsanları filmlerinde Johnny Depp’in canlandırdığı bir karakter olarak biliniyor. Oyunun yeni genişlemesi 22 Haziran 2021’de hiç bir ek ücret ödemeden oyuncularla paylaşılacak.

Oyuncular Sea of ​​Thieves: A Pirate’s Life genişleme paketinde Jack Sparrow’u hapishaneden kurtarmak ve ünlü Karayip Korsanları kötü adamı Davy Jones’un takibinden kurtulmaya çalışacak. Oyun hikâyesinde Jack Sparrow’dan başka korsanlar da olması bekleniyor.

Ansiklopedika Video-Oyunlar

- Reklam -

Görüş, öneri, şikayet ve iş birliği teklifleri için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Son içerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz