Anasayfa

Yeni Yazı

Katkılarım

İstatistikler

Katkıda bulun

Profil

Şahane Hayatım ‘Melisa’ kimdir, gerçek adı nedir?

0 5 üzerinden
- Reklam -

Fox TV ekranlarında Şahane Hayatım dizisinin yeni bölümleri tüm hızıyla yayınlanmaya devam ederken kullanıcılar dizinin ana karakterlerinden biri olan “Melisa Özsoy”un kim olduğu hakkında araştırmalar yapıyor. Peki Şahane Hayatım Melisa kimdir? Şahane Hayatım Melisa kaç yaşında ve gerçekte hangi oyuncu tarafından canlandırılıyor?

Şahane Hayatım, Fox TV’de yayınlanan, Ay Yapım imzalı, dram türündeki bir dizidir. Dizinin konusu, hayata büyük haksızlıklarla gelmiş, bunları aşmak için çok çalışmış, bu yolda gerekenleri yapmış, şimdi ise şahane bir hayat yaşarken gelip onu bulan suç dolu geçmişinden kurtulmaya çalışan Şebnem’in sarsıcı hikayesini anlatmaktadır.

- Reklam -

Dizinin başrollerinde Hilal Altınbilek, Onur Tuna, Yiğit Özşener, Serkan Keskin, Nesrin Cavadzade ve Sumru Yavrucuk gibi başarılı oyuncular yer almaktadır. Dizinin yönetmenliğini Çağrı Bayrak, senaryosunu ise Meriç Acemi yapmaktadır. Dizinin ilk bölümü 1 Kasım 2023 tarihinde yayınlanmıştır. Dizinin çekimleri İstanbul’da gerçekleştirilmektedir. Dizi, her Çarşamba günü saat 20.00’de Fox TV ekranlarında izleyicilerle buluşmaktadır.

Şahane Hayatım Melisa Özsoy kimdir?

Şahane Hayatım dizisinde “Melisa Özsoy” karakteri, Nesrin Cavadzade tarafından canlandırılan, Onur Gümüşçü’nün eski sevgilisi olan, zengin ve çekici bir kadındır. Melisa, Onur’u yeniden kazanmak için Aysel Gümüşçü’nün de desteğiyle planlar yapar. Melisa’nın hayatı, Onur’un Şebnem’e aşık olmasıyla değişir. Melisa, dizinin başrol oyuncularından biridir.

Nesrin Cavadzade ise 30 Temmuz 1982’de Azerbaycan’ın Bakü şehrinde doğmuş, 11 yaşındayken Türkiye’ye gelmiş, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Sinema ve Televizyon Bölümünden mezun olmuş, birçok film ve dizide rol almış başarılı bir oyuncudur. Dilber’in Sekiz Günü, Kuzu, Yasak Elma, Üç Kuruş gibi yapımlarda gösterdiği performansla ödüller kazanmıştır.

İnstagram’da nesrin.cavadzade kullanıcı adıyla varlık gösteren Nesrin Cavadzade, 3.2 milyon kullanıcı tarafından takip ediliyor ve gönderileri on binlerce insanın beğenisini kazanıyor.

- Reklam -

Görüş, öneri, şikayet ve iş birliği teklifleri için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.

İlgini çekebilecek gündemler

İçeriklerimizden haberdar olun

Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
bunu boşver. şöyle yapalım. aşağıdaki kodu türkçe sayfasına yerleştireceğim. her şey aynı, yalnız dil değişecek ve Türkçe yapacağız. tüm kodu buna göre eksiksiz ve tam güncelle!