12.7 C
İstanbul
Cuma, Şubat 23, 2024
Ana SayfaKitapRıfat Yüzüak - "Sil Makyajını" (2021, ss. 300) pdf/epub

Rıfat Yüzüak – “Sil Makyajını” (2021, ss. 300) pdf/epub

- Reklam -

Sil Makyajını veya tam adıyla Sil Makyajını Güzelliğin Ortaya Çıksın, Rıfat Yüzüak tarafından kaleme alınan ve ilk olarak Aralık 2021’de birinci baskısı yapılan bir kişisel gelişim kitabıdır. Kitap, okuyuculara doğru makyaj tekniklerini öğretmeyi amaç edinmiştir.

- Sponsorlu -
Fiyatbulucu.com ile aradığınız ürünlerin güncel fiyatlarını karşılaştırın, fiyat geçmişini görüntüleyin ve doğru zamanda, doğru yerden, doğru fiyatla satın alın!

Instagram’da @rifatyuzuak kullanıcı adıyla varlık gösteren Rıfat Yüzüak bir kadın makyözüdür. Ünlü manken ve oyuncuların makyajlarını yapmaya başlayarak tanınırlık elde etti. Çalıştığı kişiler arasında Aleyna Tilki, Aslı Enver, Özgü Kaya, Ebru Şahin, Nesrin Cavadzade gibi isimler yer alıyor.

BaşlıkSil Makyajını
YazarRıfat Yüzüak
Sayfa Sayısı300
Boyut15 x 20,5 cm
YayıneviOkuyan Us Yayınevi
Baskı1
TarihAralık 2021

Türkiye’nin en önde gelen makeup artistlerinden Rıfat Yüzüak büyük bir ters köşeyle herkese makyajını sildirtiyor. Kadınlar bu kitapta kendilerini daha iyi tanıyıp özgürleşecek ve yıllardır biriktirdikleri yanlış bilgileri çöpe atarak adım adım onları aynada en beğenecekleri görüntüye kavuşturacak doğru makyaj tekniklerini öğrenecek.

Tanıtım yazısı
- Reklam -

Kitabın tanıtım yazısında Bensu Soral, Ebru Gündeş, Neslihan Atagül Doğulu, Özge Ulusoy, Tuvana Büyükçınar gibi isimlerin değerlendirmeleri bulunmaktadır. Şubat 2022 tarihi itibariyle Kitapyurdu’nda 103,68 TL’den satılıyor.

Kitabın pdf/epub versiyonu var mı?

Kullanıcılar kitabın pdf veya epub versiyonu hakkında araştırmalarda bulunuyor. Yapılan karton kapaklı baskının haricinde kitabın bu dosya türlerindeki versiyonları henüz yayınlanmadı. Kitabın yayın hakları ve dağıtım izni yayınevinin elinde bulunuyor.

Rıfat Yüzüak kimdir?

Make-up artisti olarak da bilinen Rıfat Yüzüak 1983 doğumludur. Makyözlük mesleğiyle sosyete cemiyetinin etkisiyle geniş kitleler tarafından tanınıyor.

- Reklam -

Görüş, öneri, şikayet ve iş birliği teklifleri için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Son içerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz