Pazartesi, Mayıs 20, 2024

Recep İvedik 7 nereden izlenir?

Share

Recep İvedik 7 filmi 9 Aralık 2022 tarihinde Disney+ hizmeti üzerinden yayınlanırken kullanıcılar serinin yedinci filmini nereden ve nasıl izleyebileceklerini araştırıyor. İşte Recep İvedik 7 full hd tek parça izleme seçenekleri…

Cielo Medya tarafından hazırlanan ve 9 Aralık 2022 tarihinde Disney+’ta yayımlanan Recep İvedik 7 filminin yönetmenliğini Togan Gökbakar yaparken senaryosu Şahan Gökbakar ile birlikte yazıldı. Başrollerinde Şahan Gökbakar, Öznur Serçeler ve Nurullah Çelebi’nin yer aldığı Türk komedi filmi, Recep İvedik film serisinin yedinci filmi oldu.

Hayat şartlarının zorluğu ve şehrin gürültüsünden bunalan Recep, Nurullah’ı da yanına alarak babaannesinden miras kalan köy evine gider. Yan arsaya şehirli bir avukat olan Büşra ufak karavanıyla yerleşir. İlk zamanlarda tatlı ve sert gerginlikler yaşayan bu ikili, köy ile birlikte etrafındaki doğayı da tehdit eden büyük bir tehlikeye karşı heyecanlı ve eğlenceli bir maceraya atılacaklardır.

Öncül kurgu
Recep İvedik 7

Filmin ilk fragmanı 28 Kasım 2022’de, yayınlandığı tarihten bir buçuk hafta önce Youtube üzerinden yayınlanhdı ve kısa bir süre içerisinde 7 milyondan fazla görüntülenme aldı.

Önceki serilerinde de gişe rekorları kıran Recep İvedik film serisi, Türk halkının en çok izlediği komedi türündeki yerli film serilerinden biri olarak ön plana çıkıyor. Ancak filmin yedincisi bu defa bir dijital içerik platformu aracılığıyla izleyicilerle buluşuyor.

Şahan Gökbakar, resmi İnstagram hesabında paylaştığı bir hikayede, sinemalarda artan maliyetler sebebiyle filmin gösterimi için Disney+ ile anlaşma yaptıklarını açıklamıştı. Bu nedenle izleyiciler, filmi artık sinema salonlarında değil, evlerinde izleyebilecek.

Recep İvedik 7 izle

Kullanıcıların en çok sorgu yaptıkları konular arasında Recep İvedik 7’nin nereden izlenebileceği yer alıyor. Recep İvedik 7 Disney+ kütüphanesinde izlenebiliyor. (Üyelik gerektirir) İzlemek için buraya tıklayın.

Daha fazla okuyun

Yeni İçerikler