Rafadan Tayfa Galaktik Tayfa İzle!

Yayınlandığı tarih:

- Reklam -

İlk olarak 1 Aralık 2014 tarihinde TRT Çocuk kanalında yayın hayatına başlayan Rafadan Tayfa çizgi dizisi, 1990’lı yılların aile ve mahalle hayatını, samimi ve sıcak komşu ilişkilerini ekrana yansıtmaktadır. İlerleyen zamanlarda çizgi dizi, özellikle küçük yaştaki hedef kitlesi tarafından oldukça rağbet görüp beğenildi. Bu yoğun ilgiden ötürü filmin yapım ekibi, sinema filmi çekmek konusunda anlaşmaya vardılar.

Rafadan Tayfa Galaktik Tayfa, Yönetmenliğini İsmail Fidan’ın yaptığı Senaryo ise Ozan Çivit tarafından yazılan filmin Müziklerini İsmail Fidan yazmıştır.

Rafadan Tayfa Galaktik Tayfa konusu

Rafadan Tayfa Galaktik Tayfa, Rafadan Tayfa serisinin üçüncü filmi, kendilerinde ulaşan bir uzaylıya yardım etmeye çalışan Akın ve Hayri’nin hikâyesini anlatıyor.

Astronomi kulübünün en parlak üyelerinden Akın, yörüngemize yerleşmiş bir uzay gemisi keşfeder ve bir anda dünyanın gündemine oturur. Uzay gemisi ile ilgili birçok haber yayınlanıp sayısız teori ortaya atılırken keşfin yapılmasında az da olsa parmağı olan Hayri de ufak bir şöhret kazanmıştır. Hayri’nin gazetelerde yayınlanan fotoğrafları hiç beklenmedik bir kişinin dikkatini çeker; geminin gerçek sahibinin, yani bir uzaylının… Bu gizemli ama sevimli uzaylı, Hayri’yi bulmak ve onu kendisine yardım etmesi için ikna etmek zorundadır. İstanbul’un bir yakasında yaşayan yüzyıllara uzanan tanışıklığın son temsilcisine ulaşmalıdır. Uzaylı, kader arkadaşını bulmak için yola çıkarken peşinde niyetleri hiç de iyi olmayan bir grup insanın olduğundan habersizdir.

Rafadan Tayfa Galaktik Tayfa izle!

- Advertisement -

Ansiklopedika Topluluğu'ndan
Duyurular

🛈 70+ içerik sağlayıcı ve yazar Ansiklopedika'da içerik geliştiriyor. Üye olun ve siz de içeriklerinizi ücretsiz bir şekilde başkalarıyla paylaşın.

🔗 Sponsorlarımız Advanced Dynamics Teknoloji, Advanced Dynamics GmbH, Susannas Brautmode, Fliesen-Areal ve Gülhan Sözlük'e teşekkürlerimizi sunarız.
Abonelik formu (#1)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sosyal paylaşım düğmeleri

Güncel İçerikler

Başka İçerikler
Aynı Yazardan

Ateş Kuşları dizisi konusu nedir, oyuncuları kimler?

Ateş Kuşları dizisi, yönetmenliğini Benal Tairi'nin yaptığı, senaryosunu Ayşe...

Kaybedenler Kulübü Yolda Netflix izle!

Kaybedenler Kulübü Yolda, Kaybedenler Kulübü filminin devamı niteliğinde olan filmin...

Alsancak dizisi konusu, oyuncuları, karakterleri ve yaşları

Alsancak dizisi, Yönetmenliğini Can Emre'nin yaptığı, senaryosu Atilla Engin’in...

Dünyanın en iyi 10 üniversitesinden ücretsiz online kurslar

Dünyanın en yetkin 10 üniversitesinden tamamen ücretsiz olarak eğitim...