Pazartesi, Temmuz 15, 2024

Masumlar Apartmanı neden final yaptı?

Share

- Reklam -

Masumlar Apartmanı dün akşam (24 Mayıs 2022) son bölümüyle ekranlara gelirken dizinin hayranları Masumlar Apartmanı’nın neden final yaptığını araştırıyor.

İlk bölüm, bundan yaklaşık bir buçuk yıl kadar önce, 15 Eylül 2020 tarihinde yayınlanmıştı. 37. bölümle sezon finali gerçekleştirdikten sonra Masumlar Apartmanı ikinci sezon onayı almış ve 14 Eylül 2021’de 38. bölümle yeniden izleyici ile buluşmuştu.

- Reklam -

İkinci sezon genelinde yayınlanan 34 bölümle birlikte Masumlar Apartmanı toplamda 71 bölüme ulaştı ve final yaptı. Dizinin oyuncuları, final bölümü öncesi sosyal medya hesaplarından pek çok olumlu gönderi paylaştı.

Ezgi Mola, İnstagram’da paylaştığı hikaye ile izleyicilere teşekkür etti ve “Bize yol arkadaşı olduğunuz için çok teşekkür ederiz.” dedi.

Merve Dizdar, final yapan dizinin son bölümünden kamera arkası görüntülerini İnstagram hesabında paylaştı.

  • İlgili yazı: Masumlar Apartmanı final bölümünü izlemek için burayı ziyaret edin.

“Safiye, orman evinden döndüklerinde Han’ın pes etmiş halini görünce ipleri eline alır ve beklenmedik bir hamle yapar. Neriman, Ege’yi ikna edememenin çaresizliğiyle birinden yardım ister. Ege gitmeye razı olacak gibidir ancak bir şartı vardır. Bu şartın önündeki tek engelse Safiye’dir.

Sonunda kardeşler teker teker babalarının vasiyetini gerçekleştirmeye başlar. Han, geçmişiyle yüzleşir ve mutluluğu için büyük bir adım atar. Safiye, Gülben ve Neriman, babalarının onlar için hayal ettiği hayata cesur adımlarla ilerlerler. Onların bu değişimi, Masumlar Apartmanı’nın kasvetli havasını sevgi dolu bir yuvaya dönüştürecektir.”

Masumlar Apartmanı final bölümü olay örgüsü
- Reklam -

Masumlar Apartmanı neden final yaptı?

Konusu gerçek bir hayat hikayesinden esinlenen ve Gülseren Budayıcıoğlu’nun “Madalyonun içi” romanındaki bir bölümden uyarlanan Masumlar Apartmanı’nın final yapma gerekçesinin senaryonun sona ermesiyle ilişkili olduğu düşünülüyor.

Daha fazla okuyun

Yeni İçerikler