Anasayfa

Yeni Yazı

Katkılarım

İstatistikler

Katkıda bulun

Profil

MasterChef kim elendi 16 Ekim 2022? MasterChef’te hangi yarışmacı MasterChef ‘e veda etti?

0 5 üzerinden
- Reklam -

MasterChef kim elendi 16 Ekim 2022, TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef’te bir yarışmacı daha bu akşam hayallerine veda etti. Bilindiği gibi MasterChef Türkiye’de ilk elenen yarışmacı Şeyma olmuştu. MasterChef Türkiye’de elenen ikinci isim Onur olmuştu. 3. Hafta da elenen isim Dilan olmuştu. 4. Haftanın elenen ismi Melih olmuştu. 5. haftanın elenen ismi yedeklerden gelen Vural olmuştu. 6. Haftada elenen isim Kaan olmuştu.

Eleme gecesinde, yarışmacılar en iyi tabağı ortaya çıkarmak için kıyasıya bir mücadeleye girişmektedirler. İşte MasterChef’te yarışmaya veda eden isim…

- Reklam -

MasterChef’te heyecan dorukta. Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna gibi ünlü şeflerden oluşan jüri üyelerinin değerlendirmeleri sonucunda yarışmadan elenen üçüncü isim bu akşam belli oldu. Eleme adaylarının arasında seçilecek elenen yarışmacının kim olduğu merak konusu oldu.

MasterChef’te bu akşam haftanın üçüncü dokunulmazlık oyunu oynandı. Takım oyununu kırmızılar kaybetti. Dokunulmazlık oyununu Ayaz kazandı.

Peki MasterChef kim elendi 16 Ekim 2022? MasterChef’te hangi yarışmacı MasterChef ‘e veda etti? Detaylar yazımızda…

MasterChef 2022 elenen isimler…

 1. Hafta Şeyma
 2. Hafta Onur
 3. Hafta Dilan
 4. Hafta Melih
 5. Hafta Vural
 6. Hafta Kaan

MasterChef kim elendi 16 Ekim 2022?

MasterChef’te ikinci eleme gecesinde, Mehmet, Danilo ve Somer şefler, eleme potasındaki yarışmacılardan Danilo Şef’in yaratıcılık yemeği yapmalarını istedi. İlk etap yarışmaları sona erdi. 

Yarışmacılar yemeklerini hazırladı. Şeflerin tadımı sonrası eleme potasından son 3’e kalan isimler; AtikeÇağatay ve Fatma Nur
olarak belirlendi. ÇağatayKıvançBurak Revanbahş şefler tarafından ilk aşamadaki başarılı performansları ile bir sonraki haftaya geçmeyi başardılar.

Elenecek isimler; ÇağatayKaan ve Fatma Nur arasında yapılacak yemekleri ile seçilecektir.

MasterChef kim elendi 16 Ekim 2022? Elenen İsim Çağatay oldu. MasterChef 16 Ekim 2022 kim elendiMasterChef Türkiye 16 Ekim 2022’de elenen isim Çağatay oldu.

MasterChef Haftanın Adayları Kim oldu?

 • Fatma Nur
 • Atike
 • Çağatay
 • Kıvanç
 • Burak Revanbahş
 • Görkem
- Reklam -

Görüş, öneri, şikayet ve iş birliği teklifleri için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.

İlgini çekebilecek gündemler

İçeriklerimizden haberdar olun

Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
bunu boşver. şöyle yapalım. aşağıdaki kodu türkçe sayfasına yerleştireceğim. her şey aynı, yalnız dil değişecek ve Türkçe yapacağız. tüm kodu buna göre eksiksiz ve tam güncelle!