Anasayfa

Yeni Yazı

Katkılarım

İstatistikler

Katkıda bulun

Profil

Leyla ile Mecnun 3. Sezon 1. Bölüm izle! Leyla ile Mecnun nereden izlenir!

0 5 üzerinden
- Reklam -

Leyla ile Mecnun 3. Sezon 1. Bölüm izle!

2011-2013 yılları arasında TRT’de yayınlanarak bir efsaneye dönüşen, daha sonra Exxen platformu öncülüğünde ‘yeniden’ bir araya getirilen Leyla ile Mecnun kadrosu 4. sezonuyla kaldığı yerden devam ediyor. Dizinin hayranları 9 Eylül 2022’de yayınlanan 3. Sezon 1. Bölüm hakkında araştırmalar yapıyor.

3 Eylül 2021’de yeni sezon çekimlerine başlanan dizi 1. sezon ve 2. Sezonda yayınlanan 10 bölüm ile tadı damağımızda kaldı diyebiliriz.

- Reklam -

31 Aralık 2021’de 2. Sezonu çekilen dizi bu sezonda da 10 bölüm ile hayranlarını mutlu etmiştir. Leyla ile Mecnun, aradan 8 yıl geçmesine karşın bize eski havayı vermeye devam ediyor.

Leyla ile Mecnun, Exxen platformunda yayınlanan bir devam dizisidir. İlk olarak 2011-13 yılları arasında TRT 1 ekranlarında yayınlandı. Sonbahar 2021’de Exxen için hazırlandı ve 8 yıl aradan sonra aynı oyuncu kadrosuyla gösterime girdi.

Türk dizi sektöründe yeni sezonların, bölümleri tekrar 1’den başlatmasına şahit olmasak da, dijital içerik platformlarında bu alışkanlıkların yaşanmaya başladığına tanıklık ediyoruz.

Leyla ile Mecnun 3. Sezon 1. Bölüm izle!

- Reklam -

Görüş, öneri, şikayet ve iş birliği teklifleri için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.

İlgini çekebilecek gündemler

İçeriklerimizden haberdar olun

Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
bunu boşver. şöyle yapalım. aşağıdaki kodu türkçe sayfasına yerleştireceğim. her şey aynı, yalnız dil değişecek ve Türkçe yapacağız. tüm kodu buna göre eksiksiz ve tam güncelle!