Anasayfa

Yeni Yazı

Katkılarım

İstatistikler

Katkıda bulun

Profil

Korkma Ben Yanındayım dizisinin ‘İnci’si gerçekte kimdir?

0 5 üzerinden
- Reklam -

Medyapım tarafından hazırlanan Korkma Ben Yanındayım dizisinin ilk bölümü, Mart ayının 2. haftasında Fox TV ekranlarında izleyiciyle buluşmuştu. Dizi, kırmızı ekose etekli okul üniformasıyla İnci’nin bir spor salonunda Mert ile diyaloga girmesiyle başlıyor ve dizi seveler olayların baş kahramanı ‘İnci’ karakterinin kim olduğunu ve hangi oyuncu tarafından canlandırıldığını araştırıyor.

Korkma Ben Yanındayım dizisinde 'İnci' karakterini canlandıran Nilsu Aktaş, bej renginde örgülü bir yelekle canlandırdığı karakteri için poz veriyor.

İnci karakteri, muhtemelen dizinin senaristi tarafından yazılmış bir metinde şöyle açıklanıyor: “İçinde büyüdüğü yoksul hayata inat, başarısı ve duruşu ile her zaman örnek gösterilir. Sağlam adımlarla geleceğine yürüyen İnci, ailesi için umut ışığı ve en büyük güç kaynağıdır. Ailesinin gururla gösterecekleri başarılı bir örnek çocuk olmak için çok çalışır. Fakat bir okul partisinde aşkın büyülü dünyasına kapılınca hayat, İnci ve en yakınları için öngörülemez bir hal alır.”

- Reklam -

İlk bölümde yaklaşık 7 dakikayı bulan ve 4 ay sonrasını gösteren sahneler, daha başından “Korkma Ben Yanındayım” dizisinin olay örgüsü hakkında izleyicilere ipuçları vermeye yetmişti. Zor durumdaki bir ailenin umutlarının bel bağladığı bir karakter olan İnci, korunmasız bir cinsel ilişkinin kurbanı olduktan sonra hamile kalarak zor durumdaki ailesini güç durumda bıraktığı izlenimini veriyor.

İşin daha da kötüsü, Mert ile konuşmalarına tanık olan okul arkadaşının, spor salonunda İnci’nin hamileliği sebebiyle suyu geldiği sırada olaylara tanık olması ve gördüklerini, okulda hademelik yapan annesine hızlıca yetiştirmesiydi.

İnci’nin spor salonunda yere yığılıp kalmasıyla okula bir ambulans gelmiş ve ATT ekipleri İnci’yi sedyeyle hastaneye götürürken okul müdürü Turgut ve kalabalık öğrenci grubu İnci’nin durumuna tanık olmuştu.

Korkma Ben Yanındayım ‘İnci’ gerçek adı nedir?

Korkma Ben Yanındayım ‘İnci’ karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı, ilk bölümün yayınlandığı tarihten bu yana dizi severlerin ilgisini çekti. Tanıtım sayfasında örgülü bej rengi yelekle tanıdığımız ‘İnci’ karakteri, 17 Ağustos 1998 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Nilsu Berfin Aktaş tarafından canlandırılıyor.

Nilsu Berfin Aktaş, 2018’de Star TV ekranlarında yayınlanan Geleceğin Starı programının finalisti olarak, henüz 20 yaşında olduğu sırada ismini duyurdu ve takip eden sene Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisindeki “Gökçe” karakteriyle oyunculuğa adım attı. Daha sonra Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisindeki ‘Gizem’ rolüyle genç kitlelerin hafızasına kazındı.

Ağustos 2018’de Instagram hesabı açtıktan sonra muhtemelen şöhretin getireceği bir telaşla 13 kez kullanıcı adı değişikliği yaptı, ancak bu değişiklikler hayran kitlesinin kendisini bulmasını engellemedi ve Mart 2024’ün sonunda kendisine yüksek beğeni sayılarıyla etkileşim vermeyi seven 2.5 milyondan fazla takipçiye ulaştı.

Nilsu Berfin Aktaş hakkında hayranlarını şaşırtan bir diğer gerçek, iki yıl evli kaldıktan sonra Haziran 2023’te boşandığını öğrenmeleriydi. Aktaş’ın boşanma kararı, eski eşi Serdar Sertçelik’in Ankara’da dolandırıcılık yaptığını ve cezaevinde yattıktan sonra yurt dışına kaçtığını öğrenmesiyle alınmıştı.

- Reklam -

Görüş, öneri, şikayet ve iş birliği teklifleri için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.

İlgini çekebilecek gündemler

İçeriklerimizden haberdar olun

Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
bunu boşver. şöyle yapalım. aşağıdaki kodu türkçe sayfasına yerleştireceğim. her şey aynı, yalnız dil değişecek ve Türkçe yapacağız. tüm kodu buna göre eksiksiz ve tam güncelle!