Anasayfa

Yeni Yazı

Katkılarım

İstatistikler

Katkıda bulun

Profil

Kızıl Goncalar ‘Levent Alkanlı’ karakteri kimdir, hangi oyuncu tarafından canlandırılıyor?

0 5 üzerinden
- Reklam -

Fox TV 18 Aralık 2023 tarihi itibariyle izleyicisini yeni bir diziyle buluşturuyor: “Kızıl Goncalar”. Peki Kızıl Goncalar dizisinin baş karakterlerinden biri olan ‘Levent Alkanlı’ kimdir, hangi oyuncu tarafından canlandırılıyor? Kızıl Goncalar ‘Levent Alkanlı’ gerçek adı nedir?

Dizinin konusu, farklı inanç ve fikirlere sahip olan Meryem ve Levent’in evlatları sayesinde bir araya gelmesi ve hayatlarının değişmesidir. Başrol karakterlerinden biri olan Levent Alkanlı, kullanıcılar tarafından merak ediliyor.

- Reklam -

Kızıl Goncalar ‘Levent’ rehberi

Kızıl Goncalar dizisinde Levent Alkanlı karakteri, çok başarılı ama idealist bir psikiyatrist olan ve Meryem Tezel ile yolları kesişen bir adamdır. Dizi severler için bu karakteri canlandıran oyuncu hiç de yabancı bir sima değil. “Levent Alkanlı”, 2023 itibariyle 51 yaşında olan Türk oyuncu Özcan Deniz tarafından canlandırılıyor.

Özcan Deniz, 19 Mayıs 1972’de Ankara’da doğmuş, şarkıcı, oyuncu, yönetmen ve senaristtir. Oyunculuğa 1997’de “Yalan mı?” adlı diziyle başlamış, 1999’da “Aşkın Dağlarda Gezer” ve 2004’te “Asmalı Konak” dizilerinde rol almıştır. 2006’da kendi yazdığı “Haziran Gecesi” ve 2007’de “Kader” dizilerinde hem oyuncu hem de senarist olarak yer almıştır. Sinema filmleri arasında ise “Asmalı Konak: Hayat” (2003), “Ya Sonra?” (2011), “Evim Sensin” (2012), “Su ve Ateş” (2013), “İkinci Şans” (2016) ve “Sevimli Tehlikeli” (2015) sayılabilir. Ayrıca 2018’de hem yönettiği hem de başrolünü oynadığı “İstanbul Kırmızısı” filmiyle de beğeni toplamıştır.

Mart 2012’den bu yana Instagram’da “ozcandeniz” kullanıcı adıyla varlık gösteren ünlü oyuncu, 3 milyona yakın kullanıcı tarafından takip ediliyor.

Özcan Deniz’in son projesi Kızıl Goncalar dizisinin ilk bölümü, 18 Aralık 2023 tarinhinde FOX TV ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Özgü Namal, Mert Yazıcıoğlu, Erkan Avcı, Hazal Türesan, Mert Turak, Selen Öztürk, Şerif Erol, Duygu Sarışın, Tuğrul Tülek, Sitare Akbaş, Mina Demirtaş ve Esma Yılmaz gibi isimler bulunmaktadır.

- Reklam -

Görüş, öneri, şikayet ve iş birliği teklifleri için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.

İlgini çekebilecek gündemler

İçeriklerimizden haberdar olun

Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
bunu boşver. şöyle yapalım. aşağıdaki kodu türkçe sayfasına yerleştireceğim. her şey aynı, yalnız dil değişecek ve Türkçe yapacağız. tüm kodu buna göre eksiksiz ve tam güncelle!