Anasayfa

Yeni Yazı

Katkılarım

İstatistikler

Katkıda bulun

Profil

Kızıl Goncalar 3. bölüm ne zaman yayınlanacak?

0 5 üzerinden
- Reklam -

İlk bölümü 18 Aralık 2023 tarihinde Fox TV ekranlarında yayınlanan Kızıl Goncalar dizisi, gerek yılbaşı arası gerekse de sansür engeli nedeniyle ara vermişti. Kızıl Goncalar 3. bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte Kızıl Goncalar 3. bölüm yayın tarihi!

Seküler bir Atatürkçü olan Levent (Özcan Deniz) ve mutaassıp bir tarikatın içinde yaşayan Meryem’in (Özgü Namal) kaderlerinin kesişmesini konu alan Kızıl Goncalar dizisinin yeni bölümü dizi severler tarafından merakla bekleniyor. İnanç ve fikir ayrılıklarına rağmen “evlat” söz konusu olduğunda anneliğin/babalığın birleştirici gücüne dikkat çeken dizi, gerçek bir hayat hikayesinden esinlenmemiş, özgün bir senaryoya sahip.

- Reklam -

İlk bölümü 18 Aralık 2023 tarihinde, yılın son ayında yayınlanan dizi, izleyiciler tarafından büyük ilgi gördü ve YouTube’da 7 milyondan fazla kez izlendi.

Takip eden 2. bölümde Kızıl Goncalar dizisi, bazı sahneleri nedeniyle RTÜK tarafından idari para cezası ve iki kez program durdurma cezası aldı. Bu cezalar Ankara Bölge İdare Mahkemesi tarafından onaylandı.

Bu yüzden dizinin yeni bölümleri yayınlanamadı. Dizinin yapımcısı Faruk Turgut, bu durumu bir sansür operasyonu olarak nitelendirdi ve diziyi çekmeye devam ettiklerini söyledi.

Kızıl Goncalar 3. bölüm yayın tarihi

Son bölümü 25 Aralık 2023 Pazartesi günü yayınlanan Kızıl Goncalar dizisinde 3. bölüm için geri sayım başladı. Dizinin yeni bölümü 22 Ocak 2024 Pazartesi günü Fox TV ekranlarında yayınlanacak.

- Reklam -

Görüş, öneri, şikayet ve iş birliği teklifleri için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.

İlgini çekebilecek gündemler

İçeriklerimizden haberdar olun

Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
bunu boşver. şöyle yapalım. aşağıdaki kodu türkçe sayfasına yerleştireceğim. her şey aynı, yalnız dil değişecek ve Türkçe yapacağız. tüm kodu buna göre eksiksiz ve tam güncelle!