Anasayfa

Yeni Yazı

Katkılarım

İstatistikler

Katkıda bulun

Profil

Kirli Sepeti (2023-) dizisi oyuncuları, karakterleri & yaşları

0 5 üzerinden
- Reklam -

Kirli Sepeti, FOX TV’de yayınlanan, lüks bir sitede çalışan hizmetçilerin hayatlarını konu alan dram türündeki bir dizidir. Dizinin başrolünde, üç çocuğuyla birlikte zorluklara göğüs geren Songül karakterini Ayça Bingöl canlandırmaktadır. Songül’ün yanı sıra, dizide Hayriye, Medine, Canan, İlkkan, İlkgül, Kahraman, Yılmaz, Murat, Cavidan, Aylin, Yasemin, Kıymet gibi pek çok renkli ve ilginç karakter bulunmaktadır. Bu yazımızda, Kirli Sepeti dizisinin oyuncuları, karakterleri ve yaşları hakkında bilgiler vereceğiz.

Dizinin genel görünümü

Kirli Sepeti, 2023 yılında FOX TV’de yayınlanmaya başlayan bir dizidir. Dizi, her hafta pazartesi günü saat 20.00’de ekranlara gelmektedir. Dizinin konusu, lüks bir sitede çalışan hizmetçilerin hayatlarını, aşklarını, sırlarını ve entrikalarını anlatmaktadır. Dizinin yapımcılığını Med Yapım üstlenmektedir. Dizinin senaryosunu ise Eylem Canpolat ve Sema Ergenekon kaleme almaktadır. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Koray Kerimoğlu oturmaktadır. Kirli Sepeti, hem dramatik hem de komik sahneleriyle izleyicileri ekrana bağlamaktadır.

- Reklam -

  Kirli Sepeti, lüks bir sitede çalışan hizmetçilerin hayatlarını, aşklarını, sırlarını ve entrikalarını anlatan bir dizidir. Dizinin başrolünde, üç çocuğuyla birlikte zorluklara göğüs geren Songül karakterini Ayça Bingöl canlandırmaktadır. Songül, sitede çalışan diğer hizmetçilerle arkadaşlık kurar ve onların da sorunlarına ortak olur. Songül’ün hayatı, sitede yaşayan zengin ve yakışıklı bir adam olan Kahraman’la tanışmasıyla değişir. Kahraman, Songül’e ilgi duyar ve onunla yakınlaşır. Ancak Kahraman’ın karısı Cavidan, Songül’ü kıskanır ve ona kötü davranır. Cavidan, Songül’ü siteden kovdurmaya çalışırken, Kahraman da Songül’ü korumaya çalışır. Bu arada, Songül’ün çocukları da kendi hayatlarıyla ilgili sorunlar yaşarlar. Songül, hem ailesi hem de Kahraman arasında kalır ve zorlu bir seçim yapmak zorunda kalır.

  Dizide Songül’ün yanı sıra, sitede çalışan diğer hizmetçiler de önemli roller oynamaktadır. Hayriye, Medine, Canan, İlkkan ve İlkgül, Songül’ün arkadaşlarıdır. Onlar da sitede yaşayan zenginlerin hayatlarına tanık olurken, kendi hayatlarındaki zorluklarla da mücadele ederler. Hayriye, kocası Yılmaz’ın aldatmasıyla boşanmış ve oğlu Murat’la birlikte yaşamaktadır. Medine, kocası Murat’ın şiddetine maruz kalmaktadır. Canan, sitede yaşayan Aylin’in kocasıyla ilişki yaşamaktadır. İlkkan, sitede yaşayan Yasemin’in oğluyla aşk yaşamaktadır. İlkgül, sitede yaşayan Kıymet’in torunuyla evlenmek istemektedir. Bu hizmetçiler, hem birbirlerine destek olur hem de sitede yaşanan gizli olayları ortaya çıkarmaya çalışırlar.

  Oyunculara ilişkin bilgiler

  Kirli Sepeti dizisinde toplamda 12 ana karakter yer almaktadır. Bu 12 karakter çeşitli genç ve tecrübeli oyuncular tarafından canlandırılıyor. Dizide yer alan ana karakterlerin yaşlarının ortalaması 36’dır.

  Kirli Sepeti dizisinin en tecrübeli oyuncusu, Canan karakterini canlandıran 55 yaşındaki Devrim Yakut’tur. Enn genç oyuncusu ise “İlkgül” karakterini canlandıran Aleyna Özgeçen’dir.

  Ayça BingölSongül1975-01-16İstanbulTürkiye
  Ceren MorayHayriye1985-06-05DiyarbakırTürkiye
  Cansu TosunMedine1988-01-26NürnbergAlmanya
  Serkay TütüncüKahraman1991-02-07İzmirTürkiye
  Halil İbrahim CeyhanMurat1986-01-01İstanbulTürkiye
  Melisa DöngelAylin1999-09-18İstanbulTürkiye
  Gözde Seda AltunerNergis1982-06-16İstanbulTürkiye
  Bestemsu ÖzdemirYasemin1992-04-20İstanbulTürkiye
  Deniz SarıkaşAhmet2000-01-01İstanbulTürkiye
  Aleyna Özgeçenİlkgül2003-01-01İstanbulTürkiye
  Serhat KılıçFeyyaz1975-07-08AnkaraTürkiye
  Devrim YakutCanan1968-05-27AnkaraTürkiye
  - Reklam -

  Görüş, öneri, şikayet ve iş birliği teklifleri için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.

  İlgini çekebilecek gündemler

  İçeriklerimizden haberdar olun

  Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
  bunu boşver. şöyle yapalım. aşağıdaki kodu türkçe sayfasına yerleştireceğim. her şey aynı, yalnız dil değişecek ve Türkçe yapacağız. tüm kodu buna göre eksiksiz ve tam güncelle!