Salı, Haziran 18, 2024

Kardeşlerim Akif Atakul kimdir, nereli? Gerçek adı, yaşı & sosyal medya hesapları

Share

- Reklam -

ATV ekranlarının yüksek reytingli gençlik, aşk ve dram dizisi Kardeşlerim’de Akif Atakul rolünü hangi oyuncu canlandırıyor? İşte Kardeşlerim ‘Akif Atakul’ karakterinin gerçek adı, yaşı, rolü ve sosyal medya hesapları hakkında bilgiler.

Şubat 2021’de başlayan Kardeşlerim dizisi geniş bir kitle tarafından benimsendi ve reytinglerde kayda değer bir başarı elde etti. Dizinin 3. sezonunun yayın tarihine ilişkin bekleyiş 3 Eylül 2022’de son buldu ve Kardeşlerim’in yeni sezondaki ilk bölümü olan 57. bölüm izleyici ile buluştu. Yeni sezonun başlamasıyla kullanıcılar oyuncular hakkında araştırma yapmaya başladı.

- Reklam -

Kardeşlerim Akif Atakul kimdir?

Kardeşlerim dizisinde Akif Atakul karakterini hangi oyuncunun canlandırdığı, yaşı, sosyal medya hesapları ve nereli olduğu merak edilen konular arasında yer alıyor. Dizide Akif Atakul rolünü Eylül 2022 itibariyle 44 yaşında olan Celil Nalçakan canlandırıyor.

Celil Nalçakan 10 Haziran 1978 tarihinde Türkiye’nin Sivas şehrinde dünyaya geldi. 20 Şubat 2021 tarihinde yayınlanan 1. bölümden itibaren dizinin oyuncu kadrosunda yer alıyor.

Daha fazla okuyun

Yeni İçerikler