Pazartesi, Temmuz 15, 2024

Gülümse Kaderine reytingleri açıklandı mı? Listelerde kaçıncı sırada?

Share

- Reklam -

Avşar film tarafından hazırlanan ve ilk bölümü 27 Nisan 2022 Çarşamba günü Fox TV ekranlarında yayınlanan Gülümse Kaderine dizisi Çarşamba günü reytingleriyle kullanıcılar tarafından araştırılıyor. Peki Gülümse Kaderine reytingleri nasıl sonuçlandı? Listelerde kaçıncı sırada yer aldı?

27 Nisan 2022 Çarşamba reytingleri açıklandı mı?

Medya Faresi’nde yer alan habere göre 27 Nisan 2022 Çarşamba gününün reytingleri açıklandı. Total izleyici grubunda birinciliği Kuruluş Osman, ikinciliği Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu ile Kadir Gecesi Özel, üçüncülüğü Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber aldı.

- Reklam -

AB Grubunda ise birinci sırada Kuruluş Osman, ikinci sırada Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber, üçüncü sırada Ramazan Sevinci yer aldı.

20+ABC 1 Grubunda ise birinci sırada Kuruluş Osman, ikinci sırada Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber, üçüncü sırada Annenin Sırrıdır Çocuk yer aldı.

Gülümse Kaderine reytingleri nasıl?

Gülümse Kaderine dizisinin AB İlk 10 Program listesinde 5. sırada, 20+ABC1 İlk 10 Program listesinde ise 4. sırada yer aldığı görülüyor. Dizi, Total’de ise 9. sırada kendisine yer buldu.

- Reklam -

Gülümse Kaderine konusu nedir?

Eda ve Yaren Bursa’da yetiştirme yurdunda büyümüş, birbirlerini kardeş olarak kabul ederek kimsesizliklerini avutmaya çalışan iki genç kızdır. Yaren üniversite sınavına girip tıp fakültesini kazanarak doktor olmak istemektedir. Eda ise liseyi yarıda bırakmış, okuyarak bir yere varamayacağını düşünmektedir.

Daha fazla okuyun

Yeni İçerikler