Pazartesi, Temmuz 15, 2024

Güç Yüzükleri ‘Míriel’ kimdir? Gerçek adı, yaşı & oyuncu bilgileri

Share

- Reklam -

Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri dizisi 1 Eylül 2022’de Amazon Prime Video hizmeti üzerinden izleyici ile buluşurken kullanıcılar J. R. R. Tolkien’in meşhur kitap serisine dayanan dizide Míriel karakterinin kim olduğunu, gerçek adını, yaşını ve nereli olduğunu araştırıyor. İşte ‘Míriel’ karakteri hakkında bir rehber.

Serinin sinemaya uyarlanan ilk filminin üzerinden 20 yıl geçtikten sonra Yüzüklerin Efendisi’nin artık bir dizisi var. Temmuz 2017’de bir fikirle başlayan hazırlıklar beş yıl sonra meyvesini verdi.

- Reklam -

İnsanlara verilen dokuz güç yüzüğü amacına ulaştı ve kullanıcılarını Sauron’un hizmetine soktu. Bu dokuz köle Nazgul ya da yüzük tayfları olarak adlandırıldılar. Sauron Elfler ve insanların Son İttifak Savaşı’nda yenik düştü. İsildur Tek Yüzük’ü yok etmedi ve Tek Yüzük ona ihanet ederek onun ölümüne yol açtı.

Güç Yüzükleri Míriel karakteri kim tarafından canlandırılıyor?

Güç Yüzükleri üretim aşamasına geçtiği tarihten bu yana tüm konularıyla araştırılıyor. Dizide Míriel karakterine 37 yaşındaki Amerikalı oyuncu Cynthia Addai-Robinson hayat veriyor.

Daha fazla okuyun

Yeni İçerikler