Pazartesi, Mayıs 20, 2024

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi hangi ilimizde çekiliyor?

Share

İlk bölümü 21 Temmuz 2022’de Show TV ekranlarında yayınlanan ve günümüzde 1. sezonu yayınlanan Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi çekim yerleriyle gündemde! Peki Gelsin Hayat Bildiği Gibi nerede, hangi şehirde çekiliyor?

Gelsin Hayat Bildiği Gibi, BKM imzalı, ilk bölümü 21 Temmuz 2022 tarihinde yayınlanan, yönetmenliğini Altan Dönmez’in üstlendiği, senaryosunu Gani Müjde’nin kaleme aldığı, dram ve gençlik türündeki Türk yapımı televizyon dizisi. Başrollerini Ertan Saban, Özge Özberk ve Devrim Özkan paylaşmaktadır.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi oyuncu kadrosu
Gelsin Hayat Bildiği Gibi oyuncu kadrosu

Gelsin Hayat Bildiği Gibi nerede çekiliyor?

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin ana çekimleri İstanbul’un tarihi Fatih ilçesine bağlı Yedikule mahallesinde çekiliyor. Diğer çekimler ise aynı şehrin farklı ilçelerinde gerçekleştirilyor.

Dizinin oyuncularından Rojbin Erden senaryoyu ilk okuduğunda kendisine oldukça gerçekçi geldiğini, dizinin çekimlerinin yapıldığı Yedikule’de tam olarak böyle bir mahalle bulunduğunu açıkladı.

Dizinin ilk bölümlerinin çekimleri 2022 yılının Haziran ayında gerçekleştirilmeye başlanmıştı. (bkz. ‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’ ekibi motor dedi!)

Daha fazla okuyun

Yeni İçerikler