Anasayfa

Yeni Yazı

Katkılarım

İstatistikler

Katkıda bulun

Profil

Galatasaray Yönetim Kurulu’ndaki Ali Polat Bengiserp kimdir, nereli, kaç yaşında?

0 5 üzerinden
- Reklam -

ALİ POLAT BENGİSERP KİMDİR?

Galatasaray’ın yeni başkanı Burak Elmas’ın yönetim kurulu listesinde bulunan Ali Polat Bengiserp Galatasaray Lisesi mezunudur. Üniversite eğitimini Fransa’da Grenoble ve Nanterre Üniversitelerinde İş İdaresi Bölümü’nde tamamladı. Ali Polat Bengiserp yaklaşık 40 yıllık lojistik, pazarlama ve iş yönetimi tecrübesine sahiptir.

1996-1998 ve 2000-2002 yılları arasında Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik Hizmet Üretenleri Derneği (UTİKAD) Başkanı olarak görev yaptı. Galatasaraylılar Derneği’nde 2001-2009 yılları arasında 6 yıl yönetim kurulu üyesi olarak, 2013-2019 yıllarında ise başkan olarak görev yaptı.

- Reklam -

Galatasaray başkanlık seçimlerinde Burak Elmas tarafından Yönetim Kurulu asil listesine alındı. 19 Haziran 2021’de yapılan seçimler sonucunda Burak Elmas Galatasaray 38. başkanı seçildi ve Ali Polat Bengiserp’in de görevi başlamış oldu. 22 Haziran 2021’de düzenlenen törenle Bengiserp mazbatasını aldı.

23 Haziran 2021’de Bengiserp’in Galatasaray’ın ikinci başkanlığına getirildiği duyuruldu.¹

Galatasaray Eğitim Vakfı (GEV) ve Galatasaray Yardımlaşma Vakfı’na (GSYV) mütevelli üyesi olan Ali Polat Bengiserp, aynı zamanda Galatasaray Spor Kulübü Divan Kurulu üyesidir. Bengiserp 1970-1975 yılları arasında Galatasaray altyapısında basketbol oynadı.

İlgili Yazılar;

- Reklam -

Görüş, öneri, şikayet ve iş birliği teklifleri için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.

İlgini çekebilecek gündemler

İçeriklerimizden haberdar olun

Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
bunu boşver. şöyle yapalım. aşağıdaki kodu türkçe sayfasına yerleştireceğim. her şey aynı, yalnız dil değişecek ve Türkçe yapacağız. tüm kodu buna göre eksiksiz ve tam güncelle!