“Euphoria” dizisinde 3. sezon olacak mı?

Yayınlandığı tarih:

- Reklam -

Euphoria dizisinin 2. sezonunda sona doğru yaklaşılırken dizinin takipçileri yeni sezonun olup olmayacağını araştırıyor.

İlk bölümü 16 Haziran 2019 tarihinde yayınlanan ve 8 bölümden oluşan 1. sezon son olarak 4 Ağustos 2019 tarihinde yayınlanmıştı.

Euphoria 2. sezonu dünya genelindeki Covid-19 küresel salgını nedeniyle 2020 yılında yayınlanamadı. Bunun yerine iki bölümlük özel bir seri yayınlandı. 2020 yılının ikinci yarısından itibaren yapılan hazırlıklar ve çekimlerin ardından ilk bölüm 9 Ocak 2022 tarihinde HBO Max’te yayınlandı. Euphoria 2. sezonu halen yayınlanmaya devam ediyor.

Euphoria dizisinde 3. sezon olacak mı?

Dizinin sıkı takipçileri “Euphoria dizisinde 3. sezonun var mı”, “Euphoria 3. sezon gelecek mi” şeklinde sorgulamalar gerçekleştiriyor. EVET! Euphoria dizisinde 3. sezonun olacağı resmi olarak duyuruldu. 4 Şubat 2022 itibariyle, HBO ve Euphoria, gösterinin üçüncü bölümünün resmi olarak gerçekleştiğini açıkladı. Resmi hesaptaki bir tweet, “#EUPHORIA 3. sezon için yenilendi.” tweetiyle takipçilerine yeni sezonu duyurdu.

Euphoria dizisi hakkında

Yazar/yönetmen Sam Levinson tarafından ABD’ye getirilen aynı adlı bir İsrail dramasına dayanan Euphoria bir gençlik dram dizisidir. Dizinin ana karakterlerinden biri olan Rue bir bağımlıdır ve onun içinden süzülerek geçen arkadaşlarının hikayeleri, Euphoria dizisine klostrofobik odağını verir.

Euphoria, çıkışından bu yana, çıplaklığı ve cinsel içeriği nedeniyle tartışmalı olmasına rağmen, sinematografisi, hikayesi, müziği, oyuncu kadrosu (özellikle Zendaya ve Schafer) performansları ve olgun konusuna yaklaşımı ile övgüler aldı. Dizi, En İyi Uluslararası Program dalında İngiliz Akademisi Televizyon Ödülü‘ne ve Dramada Üstün Başarı dalında TCA Ödülü‘ne aday gösterildi. Zendaya, performansıyla Primetime Emmy Ödülü ve Drama Dizisinde En İyi Kadın Oyuncu için Uydu Ödülü kazandı. Euphoria hakkında daha fazla bilgi edinmek ve şimdiye kadar yayınlanan bölümleri görmek için burayı ziyaret edin.

- Advertisement -

Ansiklopedika Topluluğu'ndan
Duyurular

🛈 70+ içerik sağlayıcı ve yazar Ansiklopedika'da içerik geliştiriyor. Üye olun ve siz de içeriklerinizi ücretsiz bir şekilde başkalarıyla paylaşın.

🔗 Sponsorlarımız Advanced Dynamics Teknoloji, Advanced Dynamics GmbH, Susannas Brautmode, Fliesen-Areal ve Gülhan Sözlük'e teşekkürlerimizi sunarız.
Abonelik formu (#1)
ARTN
ARTN
Ansiklopedika was founded in 2021, inspired by Kaşgarlı Mahmud's work Dîvânu Lugâti't-Türk. Registered users can create and post content for free.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sosyal paylaşım düğmeleri

Güncel İçerikler

Başka İçerikler
Aynı Yazardan

Galatasaray – Trabzonspor TOD TV canlı maç izle!

Galatasaray ve Trabzonspor Süper Lig'in 23. haftasında karşı karşıya...

Macbook ve iPad cihazlar harici monitöre nasıl bağlanır? Bir USB-C Hub satın almadan önce dikkat edilmesi gerekenler

Standart Macbook ve iPad cihazların USB portları olmaması nedeniyle...

Almanya işlemci fiyatları 2023 (EUR-TRY cinsinden)

Bilgisayar bileşenleri internette en çok araştırılan ürünlerin başında geliyor....

Şahmaran dizisi oyuncuları, karakterleri & yaşları

Serenay SarıkayaŞahsu rolünde30 yaşındaBurak DenizMaran rolünde31 yaşındaMustafa UğurluDavut rolünde67...