7.6 C
İstanbul
Salı, Şubat 27, 2024
Ana SayfaDizi HaberleriErşan Kuneri 2. sezon olacak mı? Yeni sezon gelecek mi?

Erşan Kuneri 2. sezon olacak mı? Yeni sezon gelecek mi?

- Reklam -

13 Mayıs 2022’de 8 bölüm halinde Netflix’te yayınlandıktan sonra Erşan Kuneri dizisinin 2. sezonunun olup olmayacağı merak ediliyor. Soru, Bloomberg kanalında Fatih Altaylı ile söyleşiye katılan Cem Yılmaz tarafından cevaplandırıldı. Peki Erşan Kuneri 2. sezon olacak mı?

- Sponsorlu -
Fiyatbulucu.com ile aradığınız ürünlerin güncel fiyatlarını karşılaştırın, fiyat geçmişini görüntüleyin ve doğru zamanda, doğru yerden, doğru fiyatla satın alın!

Erşan Kuneri, yayınlandığı tarihten bugüne karmaşık eleştiriler aldı. Ekşi Sözlük’te dizi hakkında 400 sayfaya yakın yorum girildi. Zafer Algöz ve Kıvanç Kılınç arasında Gibi-Erşan Kuneri kıyaslaması içeren Twitter diyalogu basında ve sosyal medyada çok konuşuldu.

- Reklam -

Erşan Kuneri 2. sezon olacak mı?

Fatih Altaylı, “Diyelim ki bu çok tuttu, Netflix dedi ki ‘Ya Cem, bir 8 (bölümlük) Erşan Kuneri daha yapar mısın?’ diye sordu.” Cevabın ne olurdu? Cem Yılmaz (böyle bir teklif gelirse) çok sevineceğini ve 2. sezon yapabileceğini söyledi. “Yapılacak çok iş var. Bunu aslında burada açık açık söyleyeyim. Bunun (Erşan Kuneri dizisinin) bize 8 bölüm olacağını kimse dikte ettirmedi. Ben o vakitte o sürede ancak bunu üretebildim. (Senaryonun) hepsini ben yazıyorum tek başıma. O da yalnız bir iş. Ne kadar arkadaşlarla fikir teatisinde bulunsan da yalnız bir iş.

“Bize 8 bölüm olacağını kimse söylemedi yani bir 8 daha yaparsanız falan bir şey konuşulmadı ben yaparım ama seve seve. Beğenilirse mi, yoksa… Abi beğenilmek başka, skor başka… Ayrıca bir şey yok ki yani hani like (butonu) falan veya kaç kişi izledi… Şimdi bazen beğenmeyip de izleyebiliyorlar. Dolayısıyla aslında ticari bakmamak lazım. Kendim için söylüyorum çünkü yani ben ayıptır söylemesi ona muhtaç değiliz hiçbirimiz muhtaç değiliz. Aklımızda bir sürü yapacak şeyimiz var. Erşan Kuneri olmazsa yanarız gibi bir durumumuz yok. Ama sevdiğimiz yapmaktan keyif aldığımız bir iş olduğu için.”

- Reklam -

Görüş, öneri, şikayet ve iş birliği teklifleri için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Son içerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz