Anasayfa

Yeni Yazı

Katkılarım

İstatistikler

Katkıda bulun

Profil

Elite dizisinde 6. sezon olacak mı?

0 5 üzerinden
- Reklam -

Elite dizisi 8 Nisan 2022’de yayınlanan 8 bölümlük beşinci sezonuyla izleyicisi ile buluşurken diziyi halihazırda bitirmiş olan kullanıcılar Elite’in 6. sezonunun olup olmayacağını araştırıyor.

İlk sezonu 5 Ekim 2018 tarihinde yayınlanan Elite, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de geniş kitleler tarafından izlendi. Elite, gençlik dramalarıyla ilgili kavramları ve temaları araştırıyor, ancak aynı zamanda daha ilerici konulara ve klişelerinin diğer yanlarına da yer veriyor. Bunlar çok çeşitli cinsel temaları içeriyor. Yapısal olarak, dizi, her sezon iki zaman çizelgesinde yer alan, gizemli bir unsur içeren ileriye dönük bir olay örgüsü kullanıyor.

- Reklam -

Elite dizisinde 6. sezon olacak mı?

Netflix Elite’in gösterdiği başarıyı kullanmaya devam etmekte kararlı. 5. sezonun galasından çok önce Elite’in 6. sezon onayı aldığını duyurmuştu. Dolayısıyla evet, Elite dizisinin 6. sezonu da olacak.

5. Sezon kadrosuna Arjantinli aktris Valentina Zenere (Isadora Artiñan) ve Brezilyalı aktör André Lamoglia (Juacas) katılmıştı. 6. sezon kadrosunda hangi yeni isimlerin yer alacağı şimdilik belirsizliğini koruyor.

6. sezonun çekimlerinin bu yıl içerisinde tamamlanması ve gelecek yılın başlarında yayınlanması bekleniyor.

Elite dizisi hakkında

Elite (İspanyolca: Élite; stilize edilmiş hali: E L I T Ǝ) gençlik-korku türündeki bir İspanyol televizyon dizisidir. Carlos Montero ve Dario Madrona tarafından Netflix için oluşturulmuştur. Dizi, kurgusal bir seçkin ortaokul olan Las Encinas’ta geçiyor ve bir burs programı aracılığıyla okula kaydolan işçi sınıfından üç genç öğrenci ile varlıklı sınıf arkadaşları arasındaki ilişkiler etrafında dönüyor. Dizi, bir topluluk kadrosuna sahiptir. Oyuncu kadrosunun çoğu daha önce İspanya ve Latin Amerika’da üretilen veya dağıtılan diğer Netflix eserlerinde yer aldı. Daha çok oku.

- Reklam -

Görüş, öneri, şikayet ve iş birliği teklifleri için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.

İlgini çekebilecek gündemler

İçeriklerimizden haberdar olun

Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
bunu boşver. şöyle yapalım. aşağıdaki kodu türkçe sayfasına yerleştireceğim. her şey aynı, yalnız dil değişecek ve Türkçe yapacağız. tüm kodu buna göre eksiksiz ve tam güncelle!