Anasayfa

Yeni Yazı

Katkılarım

İstatistikler

Katkıda bulun

Profil

Dönence dizisi oyuncuları, karakterleri & yaşları

0 5 üzerinden
- Reklam -

İlk bölümü 4 Temmuz 2023 tarihinde yayımlanan, yönetmenliğini Serdar Gözelekli’nin üstlendiği, senaryosunu Ebru Hacıoğlu, İbrahim Güler ve Melek Ordu’nun kaleme aldığı dizinin yayın faaliyeti tüm hızıyla sürüyor.

izinin hikayesi, Gece adlı bir genç kızın, özel bir çocuk olan kız kardeşi Gülce için İstanbul’dan Foça’ya taşınması ve burada yelken kulübünde eğitmenlik yapan Özgür ile tanışması üzerine kurulu. Gece ve Özgür arasında gelişen aşk, Gece’nin sevgilisi Emir’in Foça’ya gelmesiyle zorlu bir sınava girer. Dizide ayrıca Gece ve Özgür’ün aileleri, arkadaşları ve Foça’nın renkli insanları da önemli roller üstleniyor.

- Reklam -

Dizinin konusu nedir?

Dizi, gençlik, aşk, aile ve özel gereksinimli çocuklar gibi konuları işliyor. Dizinin ana karakterleri Gece ve Özgür, kardeşleri için fedakarlık yapan ve hayatlarını onlara adayan iki genç. Dizide, Gece ve Özgür’ün kardeşleri Gülce ve Rüzgar’ın da özel hikayeleri var.

Gülce, otizm spektrumunda bir kız çocuğu, Rüzgar ise Asperger Sendromlu bir erkek çocuğu. Dizi, bu iki kardeşin hayata tutunma mücadelelerini, yelken sporuyla tanışmalarını ve kendilerini geliştirmelerini anlatıyor. Dizi, aynı zamanda Gece ve Özgür’ün aşklarının engellerini aşmaya çalışmasını, Foça’nın doğal güzelliklerini ve sıcak insanlarını da ekrana taşıyor.

Genç bir oyuncu kadrosuna sahip olan Dönence dizisi, dizi severlerin ilgisini çekmeye devam ediyor. 20’li yaşlardaki oyuncu kadrosuyla gençleri ekran başına getirmeyi amaçlayan Dönence dizisinin yeni bölümleri her Çarşamba Kanal D’de yayınlanıyor.

  Dönence dizisinin oyuncuları kimler?

  Dönence dizisinin oyuncuları, daha önce başka projelerde de birlikte veya ayrı ayrı çalışmış isimlerden oluşuyor. Örneğin, dizinin başrol oyuncularından Caner Topçu (Özgür), daha önce Kardeş Çocukları, Kuzey Yıldızı ve Kuruluş Osman gibi dizilerde rol almıştır. Dizinin diğer başrol oyuncusu Sümeyye Aydoğan (Gece), ise ilk kez bir dizide başrol oynamaktadır.

  Dizinin diğer oyuncularından Emre Kınay (Cem), Didem İnselel (Verda), Atakan Hoşgören (Miro), Nazlı Çetin (Sera) ve Doğa Karakaş (Rüzgar) gibi isimler de daha önce çeşitli sinema ve televizyon projelerinde yer almışlardır. Dönence dizisinin oyuncu kadrosu, hem deneyimli hem de yeni yüzlerden oluşan zengin bir seçimdir.

  Emre Kınay
  ‘Cem’ rolünde
  53 yaşında
  İstanbul, Türkiye
  Caner Topçu
  ‘Özgür’ rolünde
  26 yaşında
  İstanbul, Türkiye
  Sümeyye Aydoğan
  ‘Gece’ rolünde
  24 yaşında
  İstanbul, Türkiye
  Atakan Hoşgören
  ‘Miro’ rolünde
  23 yaşında
  İstanbul, Türkiye
  Didem İnselel
  ‘Verda’ rolünde
  47 yaşında
  İstanbul, Türkiye
  Ogün Kaptanoğlu
  ‘Harun’ rolünde
  45 yaşında
  İzmir, Türkiye
  Ülkü Hilal Çiftçi
  ‘Gülce’ rolünde
  14 yaşında
  Zonguldak, Türkiye
  Doğa Karakaş
  ‘Rüzgar’ rolünde
  21 yaşında
  İstanbul, Türkiye
  Nazlı Çetin
  ‘Sera’ rolünde
  23 yaşında
  İstanbul, Türkiye

  İlgili bağlantılara göz atın

  - Reklam -

  Görüş, öneri, şikayet ve iş birliği teklifleri için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.

  İlgini çekebilecek gündemler

  İçeriklerimizden haberdar olun

  Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
  bunu boşver. şöyle yapalım. aşağıdaki kodu türkçe sayfasına yerleştireceğim. her şey aynı, yalnız dil değişecek ve Türkçe yapacağız. tüm kodu buna göre eksiksiz ve tam güncelle!