Salı, Temmuz 16, 2024

Cristiano Ronaldo: “Futbolda çok zamanım kalmadı, tadını çıkarmalıyım”

Share

- Reklam -

Portekizli yıldız futbolcu Cristiano Ronaldo, Euro 2024 turnuvası öncesinde duygusal bir açıklama yaptı. Fabrizio Romano’nun Twitter hesabında paylaştığı gönderide Ronaldo, futbolda son yıllarını yaşadığını belirterek, her anın tadını çıkarmak istediğini ifade etti.

Euro 2024’e Büyük Heyecan

Ronaldo, futbol aşkının hiç azalmadığını ve her maçın kendisi için özel olduğunu vurguladı. Özellikle Euro 2024’te Portekiz forması giymenin büyük bir gurur kaynağı olduğunu söyleyen yıldız oyuncu, bu duyguyu 20 yaşındayken olduğu gibi yaşadığını belirtti. Euro 2024 F Grubu’nda mücadele edecek olan Portekiz, Türkiye, Gürcistan ve Çekya ile karşılaşacak.

- Reklam -

“Futbolu seviyorum. Her maç özel, Portekiz ile Euro 2024’te oynamak hayal gibi… 20 yaşındayken olduğu gibi,” diyen Ronaldo, futbolseverlerin büyük ilgisini çekti.

Portekiz’in Zorlu Grubu

Euro 2024’te Portekiz, Türkiye, Gürcistan ve Çekya’nın yer aldığı F Grubu’nda mücadele edecek. Bu zorlu grupta, tüm takımların sıfırdan başlayacağı ve her puanın kritik olacağı biliniyor.

Ronaldo’nun bu açıklamaları, turnuva öncesinde Portekiz Milli Takımı’na moral verirken, futbolseverlerde de büyük bir heyecan yarattı. Ronaldo’nun liderliğinde Portekiz’in, grupta nasıl bir performans sergileyeceği merakla bekleniyor.

- Reklam -

Fabrizio Romano’nun Twitter’da paylaştığı bu gönderi, kısa sürede milyonlarca görüntülenme alarak büyük ilgi gördü. Ronaldo’nun futbol kariyerindeki son dönemlerinde yaptığı bu içten açıklama, futbol tarihine unutulmaz bir anı olarak geçecek.

Daha fazla okuyun

Yeni İçerikler