3.7 C
İstanbul
Çarşamba, Şubat 21, 2024
Ana SayfaEğlenceFilmÇakallarla Dans 6 filmi nerede çekildi?

Çakallarla Dans 6 filmi nerede çekildi?

Çakallarla Dans 6 filminin fragmanının yayınlanmasının ardından sinema severler film hakkında araştırmalar yapmaya başladı.

- Reklam -

Çakallarla Dans 6 filminin fragmanının yayınlanmasının ardından sinema severler film hakkında araştırmalar yapmaya başladı. Peki ünlü Türk komedi film serisinin altıncısı ne zaman ve nerede çekildi?

- Sponsorlu -
Fiyatbulucu.com ile aradığınız ürünlerin güncel fiyatlarını karşılaştırın, fiyat geçmişini görüntüleyin ve doğru zamanda, doğru yerden, doğru fiyatla satın alın!

Çakallarla Dans 6 nerede çekildi?

Fragmanda bakıldığında Çakallarla Dans filminin 6. filminin İstanbul ve Kos Adası’nda çekildiği görülüyor. Kos Adası Muğla’nın Bodrum ilçesinin karşısında yer alan bir Yunan adasıdır.

- Reklam -
Çakallarla Dans 6
Çakallarla Dans 6

Dizinin çekimleri 2022 yılının yaz aylarında gerçekleştirildi. Önceki filmlerde yer alan oyuncular tam kadro 6. devam filminde de yer alıyor. Serinin ilki 2010 yılında yayınlanmış ve geniş kitleler tarafından beğeniyle izlenmişti.

Dizinin oyuncu kadrosunda Murat Akkoyunlu, Timur Acar, İlker Ayrık, Didem Balçın, Hakan Bilgin ve Şevket Çoruh yer alıyor.

Serinin son filmi 2018 yılında sinema severlerle buluşmuştu.

- Advertisement -

Son içerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz