Pazartesi, Temmuz 15, 2024

Buz Devri 2 (2006) Türkçe dublaj nereden izlenir?

Share

- Reklam -

Amerikan animasyon film serisi Buz Devri 2 filmi full hd ve Türkçe dublaj gibi seçeneklerle nereden ve nasıl izlenir? Kullanıcılar arama motorlarında sorgulamalar yaparken ‘Buz Devri 2 izle, Buz Devri 2 Türkçe dublaj izle, Buz Devri 2 full izle,’ şeklinde sorgulamalar gerçekleştiriyor. İşte Buz Devri 2 filmini internet üzerinden izlemek için bir rehber.

Yönetmenliği Carlos Saldanha tarafından gerçekleştirilen ve ilk olarak 31 Mart 2006 tarihinde vizyona giren Amerikan animasyon filmi Buz Devri 2 zamanla Y ve Z kuşağının en çok sevdiği animasyon filmlerinden birine dönüştü. Filmdeki karakterler çok geniş bir coğrafyada tanınırlık kazandı.

- Reklam -

Buz Devri, Dünya’nın buzla kaplanmaya başladığı dönemde, Buzul Çağı’nda bir mamut (Manfred, bir kılıç dişli kaplan (Diego), bir miskin (Sid) ve bir bebeğin maceralarını anlatıyor. Meşe palamudu kovalayan ancak ana karakterlerle pek de ilgisi bulunmayan Scrat ise animasyona büyük bir mizah katıyor.

Buz Devri 2 nereden izlenir?

Buz Devri 2 animasyon filmini izlemek için Google Play’i ziyaret ederek uygun fiyatlarla satın alma veya kiralama gibi seçeneklere başvurabilirsiniz. Satın alma veya kiralama işlemini gerçekleştirdikten sonra Youtube üzerinden Kitaplık’a gidin ve oradan Film ve programlarınız seçeneğine tıklayarak filmi izleyin. İzlemek için buraya tıklayın.

Daha fazla okuyun

Yeni İçerikler