Anasayfa

Yeni Yazı

Katkılarım

İstatistikler

Katkıda bulun

Profil

Avatar: Suyun Yolu vizyon tarihi ne zaman?

0 5 üzerinden
- Reklam -

Uzun bir bekleyişin ardından Nisan ve Mayıs aylarında ilk teaserları yayınlanan Avatar film serisinin devamı Avatar: Suyun Yolu’nun önümüzdeki aylarda sinema severlerle buluşması hemen hemen kesinleşti. Peki Avatar 2 vizyon tarihi ne zaman? Cameron’un devam filmi ne zaman sinemalarda gösterime girecek?

Genel-geçer bilgiler

Avatar 2 James Cameron tarafından yönetilen ve 20th Century Studios tarafından üretilen Amerikan yapımı destansı bir bilimkurgu filmidir. Avatar (2009) filminin devamıdır. Cameron filmin yapımcılığını Jon Landau ile birlikte üstleniyor, Josh Friedman ilk başta Cameron’ın ortak yazarı olarak duyurulmuştu; Daha sonra Cameron, Friedman, Rick Jaffa, Amanda Silver ve Shane Salerno’nun ayrı senaryolar atfedilmeden önce tüm devam filmlerinin yazım sürecinde yer aldıkları ve nihai yazı kredilerini belirsiz hale getirdiği açıklandı.

- Reklam -

Avatar 2’nin vizyon tarihi ve sinemalarda ne zaman gösterime gireceği sinema severler tarafından merak edilen bir konu olmayı sürdürüyor. 2006’da henüz Avatar serisinin ilk filmi yayınlanmadan önce yönetmen Cameron bir devam filmi olacağını duyurmuştu. 2010-2020 arasındaki dönemde filmin üretilmesini kolaylaştıracak teknolojinin geliştirilmesi için uzun bir bekleyiş başladı. Nihayetinde çekimler Ağustos 2017’de Kaliforniya’da başladı. Teaser fragmanı 27 Nisan 2022’de CinemaCon’da yayınlandı ve başlık da duyuruldu. 9 Mayıs’ta çevrimiçi olarak yayınlandı.

İlk filmin olaylarından on yıldan fazla bir süre sonra geçen Avatar: Suyun Yolu, Sully ailesinin hikayesini, onları takip eden sorunları, birbirlerini güvende tutmak için harcadıkları mesafeleri ve savaşları anlatmaya başlar.

Öncül tanıtım yazısı

Avatar 2 vizyon tarihi

Digital Spy’a göre devam filmi nihayet Aralık 2022’de sinemalarda olacak gibi görünüyor. Filmin tam olarak 16 Aralık 2022’de ABD’de gösterime gireceği açıklanırken aynı tarihte Türkiye’de de vizyona girmesi bekleniyor.

- Reklam -

Görüş, öneri, şikayet ve iş birliği teklifleri için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.

İlgini çekebilecek gündemler

İçeriklerimizden haberdar olun

Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
bunu boşver. şöyle yapalım. aşağıdaki kodu türkçe sayfasına yerleştireceğim. her şey aynı, yalnız dil değişecek ve Türkçe yapacağız. tüm kodu buna göre eksiksiz ve tam güncelle!