Pazartesi, Haziran 24, 2024

Aşıklar Bayramı film oyuncuları, karakterleri & yaşları

Share

- Reklam -

Yaz aylarından bu yana Netflix’in yeni yerli dizi projesi Aşıklar Bayramı hakkında pek çok içerik hazırlanırken kullanıcılar filmin fragmanının yakın bir tarihte Netflix Türkiye’nin Youtube hesabı üzerinden yayınlanmasıyla filmin oyuncuları, karakterleri ve oyuncuların yaşları hakkında araştırmalar yapmaya başladı. İşte Aşıklar Bayramı filminin oyuncu kadrosu hakkında görsellerle birlikte hazırladığımız rehber.

Kıvanç Tatlıtuğ yakın bir zamanda Yakamoz S-245 dizisinde Arman karakteriyle görünmüştü. Ünlü oyuncunun Nisan 2022’de Kurt Efe isminde bir bebeği dünyaya geldi.

- Reklam -

Projenin çekimleri tamamlandıktan sonra Tatlıtuğ yeni bir iş teklifi aldı Aşıklar Bayramı başlığı taşıyan projenin başrol oyuncusu seçildi. Bir diğer ana karakter ise Settar Tanrıöğen oldu. Görünüşe göre Netflix, bu iki isim üzerinden bir baba-oğul dram filmine odaklanıyor.

Avukat Yusuf (Kıvanç Tatlıtuğ) ile saz aşığı babası Heves Ali’nin (Settar Tanrıöğen) yolu 25 yıl sonra uzun bir yolculukta belki son defa kesişecektir. Film, baba ile oğulun duygusal açıdan hesaplaşmasına odaklanıyor.

Aşıklar Bayramı oyuncuları kimler?

Kıvanç Tatlıtuğ
‘Yusuf’ rolünde
38 yaşında
Settar Tanrıöğen
‘Heves Ali’ rolünde
60 yaşında
Pınar Göktaş
‘Doktor Zehra’ rolünde
38 yaşında
Laçin Ceylan
‘Zere Kadın’ rolünde
56 yaşında
Burcu Cavrar
‘Dilek Hemşire’ rolünde
33 yaşında
Çetin Kemal Sarıkartal
‘Mamoş’ rolünde
63 yaşında
Erkan Bektaş
‘Çavuş Bekir’ rolünde
50 yaşında
Şirin Ergüven Hamşioğlu
‘Meryem’ rolünde
60 yaşında
Erkan Can
‘Kul Yakup’ rolünde
63 yaşında
Uğur Uzunel
‘Salim’ rolünde
33 yaşında

Daha fazla okuyun

Yeni İçerikler