8.9 C
İstanbul
Pazartesi, Mart 4, 2024
Ana SayfaAstrolojiBurç YorumlarıAkrep burcunun astrolojik yorumları (13 Eylül 2022)

Akrep burcunun astrolojik yorumları (13 Eylül 2022)

- Reklam -

Eylül ayının ortaları yaklaşırken Akrep burcu ile ilgili günlük burç yorumlarını keşfedin. İşte 13 Eylül 2022 tarihinde burçlarından biri olan Akrep ile ilgili günlük yorumlar.

- Sponsorlu -
Fiyatbulucu.com ile aradığınız ürünlerin güncel fiyatlarını karşılaştırın, fiyat geçmişini görüntüleyin ve doğru zamanda, doğru yerden, doğru fiyatla satın alın!

- Reklam -

Bugünkü Akrep burcu yorumları (13 Eylül 2022)

Başkalarının ihtiyaçları kendinize bakma arzunuza müdahale edecektir. Bugün iyi miktarda paraya sahip olabilir ve zihinsel barış alabilirsiniz. Birçok şey sıraya girer ve hangilerini takip edeceğinize karar verirken sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bugün, duygularınızı sevgili olarak ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Başkalarının yardımı olmadan önemli işleri ele alabileceğinizi düşünüyorsanız, o zaman çok yanılıyorsunuz. Bugün, kitap okumak için çok zaman harcayabilirsiniz. Eşiniz arkadaşlarıyla çok fazla zaman geçireceği için üzülebilirsiniz.

24 Ekim-22 Kasım tarihlerinde arasında dünyaya gelenler Akrep burcudur. Güneş, burçlar kuşağında her yıl 210° – 240° açılarla bu burçtan geçer. Akrep burcu ♏︎ sembolüyle ve Su elementiyle karakterize edilir. Yönetici gezegeni Mars olarak kabul edilir.

Daha fazla burç yorumu keşfedin.

- Reklam -

Görüş, öneri, şikayet ve iş birliği teklifleri için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Son içerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz