8.6 C
İstanbul
Pazar, Mart 3, 2024
Ana SayfaGündemAge of Empires IV'ün yeni oynanış videosu yayınlandı

Age of Empires IV’ün yeni oynanış videosu yayınlandı

- Reklam -

Relic Entertainment ve World’s Edge tarafından geliştirilen Age of Empires IV’ün yeni oynanış (gameplay) görüntüleri yayınlandı. Görüntülerde AOE 4’te yer alan medeniyetlerden Çinliler, Delhi Sultanlığı, İngilizlerler ve Moğollar tanıtılıyor.

- Sponsorlu -
Fiyatbulucu.com ile aradığınız ürünlerin güncel fiyatlarını karşılaştırın, fiyat geçmişini görüntüleyin ve doğru zamanda, doğru yerden, doğru fiyatla satın alın!

Oyuncular kendi imparatorluklarını kurmak için temel kaynakları bulmak zorunda. Bunun için çevrelerindeki dünyayı keşfetmeleri gerekecek. Bu kaynakları kullanarak, bir dizi düşman baskını ve saldırısıyla savaşırken binalar inşa edecek, birimler üretecek ve ekonomilerini inşa edecekler.

- Reklam -

Age of Empires IV, etkili liderleri yöneten, geniş krallıklar inşa eden ve Orta Çağ’ın en kritik savaşlarından bazılarıyla savaşırken oyuncuları çağlar boyu seyahat edebilecekleri bir yolculuğa çıkarıyor.

Age of Empires IV’te mevcut olan dört seferden sadece biri olan Norman Seferi’nde William of Normandy, İngiltere’yi fethetmek ve oranın yeni kralı olmak için zorlu bir yola koyuluyor.

Age of Empires IV’ün henüz ne zaman piyasaya sürüleceği bilinmiyor.

  • Age of Empires IV ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için buraya tıklayın.

Video oyunlar ile ilgili daha fazla haber okuyun:

- Reklam -

Görüş, öneri, şikayet ve iş birliği teklifleri için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Son içerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz