3.7 C
İstanbul
Çarşamba, Şubat 21, 2024
Ana SayfaSosyal Medya60 saniyede Türkiye: Sosyal medyada viral olan Reels videosu

60 saniyede Türkiye: Sosyal medyada viral olan Reels videosu

- Reklam -

İnstagram’da danieltremsky isimli bir kullanıcı, son reels videosuyla Türkiye’nin muazzam güzelliklerini keşfetmek üzere geçirdiği 60 günlük macerasını paylaştı. 500 bine yakın beğeni alan bu video, Türkiye’nin tarih, kültür ve doğa zenginliklerini gözler önüne seriyor.

- Sponsorlu -
Fiyatbulucu.com ile aradığınız ürünlerin güncel fiyatlarını karşılaştırın, fiyat geçmişini görüntüleyin ve doğru zamanda, doğru yerden, doğru fiyatla satın alın!

Kullanıcının paylaştığı videonun açıklamasına göre, 60 gününü Türkiye’de geçiren gezgin, bu sürenin yarısını İstanbul’da, diğer yarısını ise Kapadokya’da geçirdi. 6 terabyte’a yakın veri toplayan ve şu anda düzenleme aşamasında olan gezgin, Türkiye’nin kendine has atmosferini ve güzelliklerini izleyicileriyle buluşturacak.

- Reklam -

Kullanıcının Reels videosunda dikkat çeken açıklama şu şekilde: “Bu güzel ülkede geçirdiğim günlerin ardından maceram sona eriyor. İstanbul ve Kapadokya’da geçirdiğim toplam 60 günün ardından, 6 terabyte’a yakın veri topladım ve düzenleme aşamasına geçtim. Bu güzel ülkenin sunduklarını paylaşmak için heyecanlıyım!”

Gezginin paylaştığı videoda, İstanbul’un tarih kokan sokaklarından Kapadokya’nın eşsiz peri bacalarına kadar Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden görüntüler yer alıyor. Türkiye’nin zengin kültürü, tarihi mekanları ve nefes kesen doğal güzellikleri, İnstagram kullanıcısının objektifinden izleyicilere aktarılıyor.

Sosyal medya kullanıcıları, videonun altında Türkiye’nin güzelliklerine hayran kalarak binden fazla yorumda bulundu. Kullanıcının Türkiye macerasını paylaştığı bu video, izleyenlere Türkiye’nin eşsiz atmosferini ve çekiciliğini keşfetme fırsatı sunuyor.

- Advertisement -

Son içerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz