Anasayfa

Yeni Yazı

Katkılarım

İstatistikler

Katkıda bulun

Profil

6 Mart 2022 Pazar Günlük Burç Yorumları ve Astrolojik Tahmin

0 5 üzerinden
- Reklam -

6 Mart 2022 Pazar Günlük Burç Yorumları6 Mart 2022 yılının 65. gününe denk gelen burç yorumlarını kapsar. Burcunuzla alakalı yorumları okumak için Burç Yorumları kategorimizi düzenli olarak ziyaret etmeyi unutmayın.

6 Mart 2022 Pazar Günlük Burç Yorumları aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor? 5 Mart günlük burç yorumlarını açıkladı! 6 Mart 2022 Pazar günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor detaylı olarak anlatıldı. İşte, 6 Mart 2022 Pazar günlük burç yorumları…”

- Reklam -

Ön bilgilendirme: Burç yorumları kişinin doğum anında yıldızların ve gezegenlerin göreli konumlarına dayanan, tipik olarak karakter ve koşulların bir tasvirini içeren ve bir kişinin geleceğine ilişkin tahminlerden oluşur.

Astrolojide gruplar

  • Ateş grubuna giren burçlar sırasıyla; Koç (Öncü), Aslan (Sabit) ve Yay (Değişken)
  • Toprak grubuna giren burçlar sırasıyla; Oğlak (Öncü), Boğa (Sabit) ve Başak (Değişken)
  • Su grubuna giren burçlar sırasıyla; Yengeç (Öncü), Akrep (Sabit) ve Balık (Değişken)
  • Hava grubuna giren burçlar sırasıyla; Terazi (Öncü), Kova (Sabit) ve İkizler (Değişken)

6 Mart Pazar günlük burç yorumları aşağıdaki gibidir.

6 Mart Pazar Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık için Günlük Burç Yorumları ve Astrolojik Tahmin…

Her ne kadar astrolojinin somut olarak bilim olduğu bilim dünyası tarafından kabul edilmemiş olsa da bazı burçların belli başlı satın alma alışkanlıklarına sahip oldukları gözlemlenmektedir fakat bu alışkanlıkların belirginliği Placebo düzeyindedir ve hiçbir Rastgele/Placebo Kontrollü Çalışma Astroloji’nin Placebo’dan öteye geçtiğini tespit edememiştir(Bazı çalışmalar aksini gösterse bile bunların ciddi ölçüde taraflı olduğu tespit edilmiştir.) Ayrıca bir burca ait olmanın kişide yarattığı psikolojik etkiyi (Placebo veya Nocebo şeklinde) kullanarak çeşitli pazarlama faaliyetleri yürütülmektedir.

Koç (21 Mart-20 Nisan)

Şu anda çevrenizdeki dünyanın sertliğine içerliyor olabilirsiniz ve bu tamamen anlaşılabilir bir durumdur. İşaretiniz güvenliğe ve istikrara değer veriyor ve sizi güvende hissettirmeyen pek çok şey oluyor. Ancak, pes etmeyin! Güçlü değerler ve farklılıkları onurlandıran bir gelecek yaratma yeteneğinizle tanınıyorsunuz ve güçlüsünüz. Bakış açılarınız önemlidir ve gereklidir, bu nedenle adaletsizliğe tanık olduğunuzda yüksek sesle konuşun sesiniz diğerlerinin de aynı şeyi yapmasına izin verir.

Boğa (21 Nisan-20 Mayıs)

Belirli bir rutin, derse ayak uydurmanıza yardımcı olarak akademik cephede size fayda sağlayacaktır. Disiplinli egzersiz ve düzenli molalar, sağlık cephesinde size fayda sağlayacaktır. İyi bütçeleme, kasanızın mali cephede dolup taşmasını sağlar. Profesyonel olarak büyümeye ve yeni müşteriler çekmeye hazırsınız. Sadece çok yoğun bir program, aile zamanından ödün vermenize neden olabilir. Uzak bir yere seyahat etmek eğlenceli olacak. Bir mülk arayışında olanlar muhtemelen gerçekten güzel bir şey elde edecekler.

Aşk Odaklı: Mum ışığında akşam yemeği, hafif müzik ya da aklınıza ne geliyorsa sevgiliyi memnun etmeye yetmeyebilir!

İkizler (21 Mayıs-21 Haziran)

Bağlantı kurma ve iletişim kurma becerileriniz size hayatın her kesiminden insanlarla ilişki kurma yeteneği verir. Bu, sizi çeşitli bakış açılarını gerçekten anlayacak ve kuş bakışı bakış açınızı sohbet sırasında başkalarıyla paylaşacak bir konuma getirir. Ancak bu aynı zamanda sizi rahatsız edici ve önyargılarla dolu konuları tartışmanız istenme riskine de sokar. Bu bugün olursa, sınır koymaktan ve sohbetten çıkmaktan çekinmeyin. Fikirlerdeki farklılıklara saygı duyabilir, ancak inançlarınızda sabit kalabilirsiniz.

Yengeç (22 Haziran-22 Temmuz)

Çalışma ortamınız son zamanlarda işbirlikçi olmaktan çok “herkesin kendine ait” olduğunu hissediyor ve bu size hiç iyi gelmiyor. İş arkadaşlarınızı önemsiyorsunuz ama en önemlisi, ekip bir araya gelmediğinde iş zarar görüyor. Bugün, herkesin aynı sayfada olması için inisiyatif alın. Bir grup toplantısında fırsat kendini gösterirse, konuşun ve ortak bir amaç için birlikte çalışma isteğinizi paylaşın. Muhtemelen aynı şekilde hisseden başkaları da vardır.

Aslan (23 Temmuz-23 Ağustos)

Son zamanlarda biraz içine kapanık olabilirsiniz, ancak tüm çalışma ve hiçbir oyun, işleri oldukça sıkıcı hale getiremez ve bunu değiştirmek için kendiliğinden bir şeyler yapmaya hazırsınız. Oyun gibi gelen bir şey yaparak bugün içinizdeki çocuğa kulak verin! Yürüyüşe çıkın ve mahallenizdeki yerleri keşfedin, yeni bir oyun deneyin ya da biraz patlamış mısır yapın ve komik bir film izleyin. Hangi aktiviteyi seçerseniz seçin, iyi vakit geçirmek gereklidir ruhunuzun beslenmeye ihtiyacı var!

24 Şubat 2022 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Başak (24 Ağustos-23 Eylül)

Sevdiklerinizle vakit geçirmek bugün ruhunuza iyi gelebilir. Çok çalışıyorsunuz ve kariyerinize çok fazla zaman ve enerji harcıyorsunuz ve sizi önemseyen insanların sizi sevgi ve pozitiflikle doldurmasına izin vermek güzel. Yapılacaklar listenize bir göz atın; Pek de eğlenceli olmayan görevlerinizden birkaçını daha eğlenceli hale getirmek için bir arkadaşınızın veya aile üyenizin yardımını nereden alabilirsiniz? Hayatınızın en küçük anlarına neşe getirmeniz mümkün.

Terazi (24 Eylül-23 Ekim)

Arkadaşlarını çok seviyorsun ve onlarla bire bir vakit geçirmeye değer veriyorsun ama elbette hayatın ve günlük sorumlulukların kaliteli zaman ve sohbetin önüne geçebilir. Bugün, bir süredir konuşmadığınız iyi bir arkadaşınızı aramak için harika bir gün. Daha derin konular ve duygular hakkında konuşmaya istekli olsanız da, işleri hafif tutmak kalbinizin hafiflemesine izin verecektir ve bunu şu anda kullanabilirsiniz.

Akrep (24 Ekim-22 Kasım)

Şu anda hayatta en çok değer verdiğiniz şeylerin etrafında vızıldayan bir enerji var. Dünya böyle belirsiz zamanlarda, başarılarınız, aileniz, sağlığınız ve banka hesabınız gibi şeyler zihninizde yer kaplıyor olabilir. Bugün, en yakın ve en sevdiğiniz şeyi günlüğe kaydetmek ve işlemek için bir dakikanızı ayırın. Değeri olmayan şeylere kendinizden çok fazla şey kattığınızı fark ederseniz, bugün bunu değiştirmeye niyet edin.

Yay Burcu (23 Kasım-21 Aralık)

Olaylar hakkında düşünme şekliniz herkesten biraz farklıdır ve başkaları sizin bakış açınızı duymaktan yararlanabilir. Düşüncelerinizi sosyal medyada paylaşmayı düşünüyorsanız, bunu yapmak için harika bir gün. İnsanlar dinlemeye meyillidir ve daha önce dikkate almamış olabilecekleri korelasyonlar ve noktalar yapma yeteneğine sahipsiniz. Yine de kendinizi ortaya koyarsanız, biraz tepki alırsanız alınmayın. Saygılı tartışmaları hoş karşılayarak farklı inançları onurlandırın.

Oğlak (22 Aralık-21 Ocak)

Kuralları ve yapıları destekleme eğilimindesiniz çünkü bunlar işlerin daha sorunsuz yürümesini sağlıyor, ancak son zamanlarda, kuralların gerçekten herkes için adil olup olmadığını merak ediyor olabilirsiniz. Organizasyona ve güçlü liderliğe değer verirken, hepsini yıkmaktan ve ilgili herkes için çalışan bir sistemi yeniden kurmaktan da korkmuyorsunuz. Bugün, saygı duyduğunuz ve hayran olduğunuz birkaç kişiyle düşüncelerinizi ve endişelerinizi paylaşın. Diğerleri söyleyeceklerinize değer verir ve bu konuşma yeni bir girişimin başlangıcı olabilir.

Kova (22 Ocak-19 Şubat)

Fedakar yüreğinizle, sorunları çevrenizdeki herkesin farkındalığına getirmeye yabancı değilsiniz. Değiştirilebilecek veya geliştirilebilecek çok şey görüyorsunuz ve dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek için üzerinize düşeni yapmak için can atıyorsunuz. Henüz yapmadıysanız, tutkulu hissettiğiniz bir amaca katılmak için harika bir gün. Aradığınız grup henüz mevcut değilse, bir tane başlatın! Tüm değişim seninle başlayabilir.

Balık Burcu (20 Şubat-20 Mart)

İster bugün çalışıyor olun, ister diğer önemli sorumlulukları üstleniyor olun, etkileşimde bulunduğunuz herkes oldukça iyi bir ruh halinde ve konuşmaya ve paylaşmaya hevesli. Kendinizi, konuların elinizdeki görevden saptığı pek çok sohbet sohbetinde bulabilirsiniz. Özellikle sohbet dedikoduya dönüşüyorsa, kiminle iletişim kurmaya karar vereceğinizi dikkatlice seçin. İnsanlarla bağlantı kurmak harikadır, ancak sınırlarınızı kullanmak odaklanmanıza ve huzurunuzu korumanıza yardımcı olur.

Daha fazla oku….

28 Şubat Burç yorumları

1 Mart Burç yorumları

2 Mart Burç yorumları

3 Mart Burç yorumları

4 Mart Burç yorumları

- Reklam -

Görüş, öneri, şikayet ve iş birliği teklifleri için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.

İlgini çekebilecek gündemler

İçeriklerimizden haberdar olun

Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
bunu boşver. şöyle yapalım. aşağıdaki kodu türkçe sayfasına yerleştireceğim. her şey aynı, yalnız dil değişecek ve Türkçe yapacağız. tüm kodu buna göre eksiksiz ve tam güncelle!