10.3 C
Londra
Perşembe, Mart 23, 2023
Ana SayfaBurç Yorumları31 Mart 2022 Günlük Burç Yorumları

31 Mart 2022 Günlük Burç Yorumları

Yayın tarihi:

- Advertisement -

31 Mart 2022 Perşembe günü günü günlük burç yorumlarını Ansiklopedika’da keşfedin. Burç yorumlarıyla ilgili daha fazla içerik görmek için Burç Yorumları kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

♈ Koç Burcu

Gezegen: Mars
Doğum Tarihleri: 21 Mart – 20 Nisan
Zodyak Dörtlüsü: Öncü
Zodyak Elementi: Ateş

Bugün kendinizi olumsuz hissedebilir, dün geceki uykusuzluktan dolayı kendinizi donuk hissedebilirsiniz. Çalışma şeklinize yansıyabilecek, işinize yatırım yapmayı ertelemeniz, komplo kurbanı olmanız, rakibinizi ve rakiplerinizi göz önünde bulundurmanız tavsiye edilir. Aşk kuşunun gereksiz tartışmalardan kaçınmak için sabırlı olması tavsiye edilir.

♉ Boğa Burcu

Gezegen: Venüs
Doğum Tarihleri: 20 Nisan – 20 Mayıs
Zodyak Dörtlüsü: Sabit
Zodyak Elementi: Toprak

Bugün, ay tarafından kutsanmış olabilirsiniz. Yurtdışı bağlantıların yardımıyla büyük bir sipariş alabilirsiniz. Kaygı hissedebileceğiniz bazı anlarla karşılaşabilirsiniz, ancak bir şekilde kaygıyı kontrol edebilirsiniz. Öğrencilerin konuyu derinlemesine incelemeleri olasıdır. Yatırımcılara verimli kazançlar açısından uzun vadeli yatırım yapmaları tavsiye edilir.

♊ İkizler Burcu

Gezegen: Merkür
Doğum Tarihleri: 21 Mayıs – 21 Haziran
Zodyak Dörtlüsü: Değişken
Zodyak Elementi: Hava

Bugün işinizle meşgul olabilirsiniz. Görevi tamamlamakta bazı zorluklarla karşılaşabilirsiniz, bu sizi üzebilir ama bir şekilde büyüklerin ve guruların lütfuyla bu karışık durumdan çıkabilirsiniz. iş yoğunluğundan dolayı zihinsel yorgunluk hissedebilir, ailenize zaman ayıramayabilirsiniz. Ancak kardeşlerinizin sizi desteklemesi ve ev içi uyumu sürdürmesi muhtemeldir.

♋ Yengeç Burcu

Gezegen: Jüpiter
Doğum Tarihleri: 22 Haziran – 22 Temmuz
Zodyak Dörtlüsü: Sabit
Zodyak Elementi: Su

Bugün işler kontrol altına alındı, son birkaç günlük kriz artık bitmiş olabilir. Sakin ve serin hissedebilirsiniz. Hedeflerinize odaklanmanız iyi olabilir. İşinizden keyif alabilirsiniz. Ortaklıklardaki anlaşmazlıklarınız şimdi çözülebilir. Mülkiyetle ilgili konulardaki davalar muhtemelen çözülebilir. Sevdiklerinizle romantik anlar da yaşayabilirsiniz.

♌ Aslan Burcu

Gezegen: Güneş
Doğum Tarihleri: 22 Temmuz – 23 Ağustos
Zodyak Dörtlüsü: Sabit
Zodyak Elementi: Ateş

Bugün senin için iyi bir gün değil. Olumsuz düşüncelerin kurbanı olabilirsiniz. Sabırsız olabilirsiniz. Kibiriniz sizi zor kararlar almaktan alıkoyabilir. Hayatınız bir yerde durmuş gibi görünüyor, büyüklerinizin kutsamasına ihtiyacınız olabilir, bu da muhtemelen karışık durumlardan dönmenize yardımcı olabilir. Ölü varlıklara yatırım yapmaktan kaçınmalıdır. Aşk kuşları değersiz konularda tartışmaktan kaçınmalıdır.

♍ Başak Burcu

Gezegen: Merkür
Doğum Tarihleri: 23 Ağustos – 23 Eylül
Zodyak Dörtlüsü: Değişken
Zodyak Elementi: Toprak

Bugün, ay sizi kutsasın, iş ve iş açısından bazı iyi haberler duymanız olasıdır. Ev yaşamınızın keyfini tüm hızıyla sürmeniz muhtemel olabilir. Değersiz konularda tartışma yapmaktan kaçınmanız tavsiye edilir. Aşırı heyecan sabrınızı test edebilir. Varlıklara yatırım yaparken önemli kararlar alabilirsiniz. Öğrencilerin çalışmalarına odaklanmaları tavsiye edilir.

♎ Terazi Burcu

Gezegen: Venüs
Doğum Tarihleri: 23 Eylül – 23 Ekim
Zodyak Dörtlüsü: Öncü
Zodyak Elementi: Hava

Bugün işiniz için iyi, iş açısından iyi performans gösterebilirsiniz. Patronunuz size terfiler konusunda biraz daha sorumluluk verebilir. Rakipleriniz ve rakipleriniz artık kontrol altında. Varlıklarınızı yapmak için borç para verebilirsiniz. Çocukların geleceği için bazı yatırımlar yapmayı planlıyor olabilirsiniz.

♏ Akrep Burcu

Gezegen: Mars
Doğum Tarihleri: 23 Ekim – 22 Kasım
Zodyak Dörtlüsü: Sabit
Zodyak Elementi: Su

Bugün kendinizi çok sıkıcı hissedebilirsiniz. Sizi tembel ve dikkatsiz yapabilir, işinize odaklanmamanız muhtemeldir, sabırsızlık sizi olumsuz yönde aşağı çekebilir. Çocuk ve eş sağlığı sizi üzebilir. Varlıklara yatırım yapmaktan kaçınırsınız. Aşk kuşları aile meselelerinde tartışmaktan kaçınmalıdır.

♐ Yay Burcu

Gezegen: Jüpiter
Doğum Tarihleri: 22 Kasım – 21 Aralık
Zodyak Dörtlüsü: Değişken
Zodyak Elementi: Ateş

Bugün çevrenizde sizi mutsuz edebilecek olumsuz titreşimler bulabilir, değersiz varlıklara yatırım yapmaktan kaçınmanız önerilir. Arkadaşlarınız bugün destekleyici olmayabilir, bu yüzden onlardan yardım konusunda daha fazlasını beklememelisiniz, aksi takdirde sizi daha fazla üzebilir. Bugün önemli kararlar almadan önce sezgiyi takip etmeniz tavsiye edilir.

♑ Oğlak Burcu

Gezegen: Satürn
Doğum Tarihleri: 22 Aralık – 20 Ocak
Zodyak Dörtlüsü: Öncü
Zodyak Elementi: Toprak

Bugün, astlarınızın desteğiyle başarılı iş planlarını uygulayabilirsiniz. Bazı sosyal veya aile buluşmalarına dahil olabilirsiniz, bu da ağınızı güçlendirebilir. Yakın gelecekte size fayda sağlayabilecek kısa, işle ilgili seyahatlere çıkmanız olasıdır.

♒ Kova Burcu

Gezegen: Satürn ve Uranüs
Doğum Tarihleri: 21 Ocak – 19 Şubat
Zodyak Dörtlüsü: Sabit
Zodyak Elementi: Hava

Bugün iyi bir gün, finansal sağlığınız iyi olabilir. Geçmişteki yatırımlarınızdan faydalanabilirsiniz. Değersiz şeylere yaptığınız harcamalar üzerinde kontrol sahibi olabilirsiniz, bu da birikimlerinizi artırabilir. Aşk kuşlarının partneriyle konuşmalarında kibar olmaları tavsiye edilir, aksi takdirde aralarında bazı anlaşmazlıklar olabilir.

♓ Balık Burcu

Gezegen: Neptün
Doğum Tarihleri: 20 Şubat – 20 Mart
Zodyak Dörtlüsü: Sabit
Zodyak Elementi: Su

Bugün, kardeşler ve akrabalarla ilgili konularla meşgul olabilirsiniz. Kardeşlerinizin ve ağınızın yardımıyla yeni bir girişim başlatmayı planlayabilirsiniz. Aile işinizi artırabilecek bir sipariş almanız olasıdır. Ağınız, görevinizi başarıyla tamamlamanıza yardımcı olabilir. Küçük bir çabadan sonra bazı akıllı kazanımlar olabilir.

Anahtar kelimeler: 31 Mart 2022 Koç Burcu Yorumları, 31 Mart 2022 Boğa Burcu Yorumları, 31 Mart 2022 İkizler Burcu Yorumları, 31 Mart 2022 Yengeç Burcu Yorumları, 31 Mart 2022 Aslan Burcu Yorumları, 31 Mart 2022 Başak Burcu Yorumları, 31 Mart 2022 Terazi Burcu Yorumları, 31 Mart 2022 Akrep Burcu Yorumları, 31 Mart 2022 Yay Burcu Yorumları, 31 Mart 2022 Oğlak Burcu Yorumları, 31 Mart 2022 Kova Burcu Yorumları, 31 Mart 2022 Balık Burcu Yorumları, 31 Mart 2022 Günlük Burç Yorumları

İlgili hikayeler

Silicon Valley Stunned by the Fulminant Slashed Investments

I actually first read this as alkalizing meaning effecting...

The Next Wave of Superheroes Has Arrived with Astonishing Speed

I actually first read this as alkalizing meaning effecting...

Watch Awesome Kate Halle Go Full Wiming Pro in the Bahamas

I actually first read this as alkalizing meaning effecting...

The Weirdest Places Ashes Have Been Scattered in New Zeeland

I actually first read this as alkalizing meaning effecting...

The Car Insurance Catch that can Double Your Cover in Two Months

I actually first read this as alkalizing meaning effecting...

Abone ol

- Never miss a story with notifications

- Gain full access to our premium content

- Browse free from up to 5 devices at once

Son bloglar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz