8.6 C
İstanbul
Pazar, Mart 3, 2024
Ana SayfaAstrolojiBurç Yorumları3 Mart 2022 Perşembe Günlük Burç Yorumları ve Astrolojik Tahmin

3 Mart 2022 Perşembe Günlük Burç Yorumları ve Astrolojik Tahmin

- Reklam -

3 Mart 2022 Perşembe Günlük Burç Yorumları3 Mart 2022 yılının 62. gününe denk gelen burç yorumlarını kapsar. Burcunuzla alakalı yorumları okumak için Burç Yorumları kategorimizi düzenli olarak ziyaret etmeyi unutmayın.

- Sponsorlu -
Fiyatbulucu.com ile aradığınız ürünlerin güncel fiyatlarını karşılaştırın, fiyat geçmişini görüntüleyin ve doğru zamanda, doğru yerden, doğru fiyatla satın alın!

3 Mart 2022 Perşembe Günlük Burç Yorumları aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor? 3 Mart günlük burç yorumlarını açıkladı! 3 Mart 2022 Perşembe günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor detaylı olarak anlatıldı. İşte, 3 Mart 2022 Perşembe günlük burç yorumları…”

- Reklam -

Ön bilgilendirme: Burç yorumları kişinin doğum anında yıldızların ve gezegenlerin göreli konumlarına dayanan, tipik olarak karakter ve koşulların bir tasvirini içeren ve bir kişinin geleceğine ilişkin tahminlerden oluşur.

Astrolojide gruplar

  • Ateş grubuna giren burçlar sırasıyla; Koç (Öncü), Aslan (Sabit) ve Yay (Değişken)
  • Toprak grubuna giren burçlar sırasıyla; Oğlak (Öncü), Boğa (Sabit) ve Başak (Değişken)
  • Su grubuna giren burçlar sırasıyla; Yengeç (Öncü), Akrep (Sabit) ve Balık (Değişken)
  • Hava grubuna giren burçlar sırasıyla; Terazi (Öncü), Kova (Sabit) ve İkizler (Değişken)

3 Mart Perşembe itibariyle günlük burç yorumları aşağıdaki gibidir.

3 Mart Perşembe Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık için Günlük Burç Yorumları ve Astrolojik Tahmin…

Başkalarıyla olan ilişkilerimiz, üzerinde durulmayan temel bir sorun gün ışığına çıktıkça, bugün birkaç zorlukla karşılaşabilir. Neyse ki, duygusal Ay, 02:27 EST’de iletişimci Merkür ile bağlantı kurarken duygularımızı ifade etmek kolayca akmalıdır. Umarım konuşma sakin kalır, ancak biraz sağlıklı çatışmada yanlış bir şey yoktur. İşler gerginleşirse, iyi şanslar gezegeni Jüpiter’i sabırsızlıkla bekleyip, çözüm için bir fırsat yaratmak üzere Ay’la uyumlu bir üçgen açı oluşturabiliriz.

- Ansiklopedika Topluluğu'ndan -

Ansiklopedika Images yayında!

Telif hakkı bulunmayan yüzlerce ücretsiz ve yüksek kaliteli görseli keşfedin.

Görsel kütüphanesi

Koç (21 Mart-20 Nisan)

Yeni bir şeyler öğrenme şansınız olduğu için bir hobi çekici olabilir. Sizi rahatsız eden ruh hali değişiklikleri, sağlığınızın tadını çıkardıkça ortadan kalkacaktır. Bir yatırım fırsatının ayrıntılı olarak ele alınması gerekecektir. İş yükünüzü üstlenecek biri yanınızda olacak, ancak başka bir zaman da aynı şeyi bekleyebilir. Ev hanımları evi sıfırlamayı sıkıcı bulabilir ve bunu yapmaktan yorulabilir. Bazı seyahatler bir göreve dahil olabilir. Bir mülkle ilgili olarak iki akılda kalabilirsiniz.

Aşka Odaklanma: Sevgiliyle ego çatışması olasıdır ve ilişkiyi zedelemekle tehdit eder.

Boğa (21 Nisan-20 Mayıs)

Olumlu bir bakış açısına sahip olmak, hayatınıza pozitiflik getirecek.: Sağlık hala mükemmel. Savurganlıkta aşırıya kaçanlar, bu küçük hoşgörünün buna değdiğini görecekler. Bugün iş yerinde düşük bir profil tutmanız muhtemeldir. Bugün yakınınızdaki biriyle keyifli vakit geçirme şansınız olabilir. Başlamak üzere olduğunuz bir yolculuk, sizinle seyahat eden biri tarafından ilginç hale getirilecek. İlk önce inisiyatif alarak kazançlı bir anlaşmanın kavranması muhtemeldir.

Aşk Odağı: Gizlice sevdiğiniz kişiyle biraz zaman geçirme şansınız olabilir.

İkizler (21 Mayıs-21 Haziran)

Bugün uzun mesafeli seyahate çıkın. Bir mülk anlaşması yapmak, bazıları için kartlarda. Akademik cephede rahat zaman beklenebilir. Sağlık tatmin edici olmaya devam ediyor. Bazılarınız sadece kazancınıza katkıda bulunmak için fazladan saatler harcıyor olabilirsiniz. Rutinden bir mola belirtilir, ancak bir miktar resmi kapasitede olacaktır. Şu anda kendini pek iyi hissetmeyen bir aile üyesiyle ilgilenmeniz gerekebilir.

Aşk Odağı: Romantik fikirleriniz sevgilinizi memnun edecek gibi görünüyor.

Yengeç (22 Haziran-22 Temmuz)

Seyahat havasındaysanız, bundan daha iyi bir zaman olamaz. Bir anlaşmayı kazanmak, mükemmel müzakere becerileri gerektirebilir, bu nedenle, yalnızca yeterince kendinize güveniyorsanız kabul edin. Akademik cephede moralinizi yükseltmek için biraz övgü yeterli olacaktır. Doğru beslenerek ve aktif kalarak sağlığınızı koruyacaksınız. Artık finansal gücünüz olduğu için gayrimenkulün ilginizi çekmesi muhtemeldir. Bugün profesyonel cephede pek bir şey başaramayabilirsiniz.

Aşka Odaklanma: Bugün bir sevgiliyi etkilemek zor olabilir, ancak ısrarın bedelini ödeyeceksiniz!

Aslan (23 Temmuz-23 Ağustos)

Gayrimenkule yatırım yapmak, özellikle şimdi satarsanız, muhtemelen iyi getiri sağlar. Ruhsal olarak eğimli olanlar, muhtemelen yoğun bir sükunet ve zihinsel huzur yaşayacaklardır. Birisi senin iyiliğin için endişelenecek. Mali cephede beklenmedik bir para gereksinimi ile başa çıkacak bir konumda olacaksınız. Bir iş turu çok verimli olacak ve yolunuza heyecan verici iş fırsatları getirecek. Ailede hak sahibi biri için düğün çanları çalıyor. Bazıları için şehir dışı bir yolculuğun keyfini çıkarmak söz konusu.

Aşka Odaklanma: Akşamı romantik bir şekilde başarılı kılmak için her iki tarafın da çabalarına ihtiyaç duyulacaktır.

24 Şubat 2022 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Başak (24 Ağustos-23 Eylül)

 Bir iş gezisi son derece başarılı olacak ve ardından yeni fırsatlar getirecek. Bir kredi onaylandıkça, bir mülk satın alma ihtimalinin artması muhtemeldir. Kişisel cephede değerli bir şey yapmak istiyorsanız, gününüzü organize etmeniz gerekecek. Eski bir hastalık evde çare yoluyla iyileşebilir. Pahalı bir satın alma için içeri girmek için yeterli olacak. Performansınız bir kıdemli tarafından test edilecek, ancak profesyonel cephede uçan renklerle çıkıyorsunuz. Evde olumsuz bir insan, ev ortamını sağlıksız hale getirebilir.

Aşk Odağı: Bazıları için bir arkadaşlığın romantizme dönüşme olasılığı mümkündür.

Terazi (24 Eylül-23 Ekim)

Stres ve gerginlikler, bazı ziyaretleri yakında dini öneme sahip bir yer haline getirebilir. Miras yoluyla yolunuza çıkan mülk veya servet şansı göz ardı edilemez. Bir değişiklik en canlandırıcı olacaktır, o yüzden devam edin. Egzersiz yapanlar için en yüksek fiziksel uygunluk sağlanır. Paranızı taahhüt etmeden önce bir yatırım fırsatının uygun şekilde tartılması gerekir. Profesyonel bir rakibin size gol atması ihtimali göz ardı edilemez, ancak onu alt edebileceksiniz.

Aşk Odağı: Uzun vadeli bir ilişkinin, düğün çanlarıyla meyve vermesi muhtemeldir.

Akrep (24 Ekim-22 Kasım)

Spekülasyon ve hisse senetlerinin iyi getiri sağlaması muhtemeldir. Bir ata evinin miras yoluyla sizin adınıza gelmesi muhtemeldir. Bugün birini aracınızda evinde bırakmanız beklenebilir. Profesyonel cephedeki performansınız ve tutarlılığınız, kurumsal merdivende istikrarlı bir şekilde ilerlemenizi sağlayacaktır. Eşiniz çok işbirlikçi görünüyor ve fikirlerinizi destekleyecek. Bazı veya diğer problemler sizi uzun bir yolculukta rahatsız edebilir. Abur cubura bağlı kalmak sağlığınıza zarar verebilir.

Aşka Odaklanma: Sevgiliyle tartışmak ilişkiyi zorlayabilir.

Yay Burcu (23 Kasım-21 Aralık)

Bazılarınız hafta sonunu şehir dışından biriyle geçirmeyi planlayabilir. Bir mülkle ilgili belgeler bugün size teslim edilebilir. Sosyal cephede yaptığınız bir şey hakkında olumlu bir geri bildirim almanız muhtemeldir. Zinde ve formda olmak için sağlıklı bir alternatifi tercih etmeniz muhtemeldir. Parasal kazanımlar mümkündür. Özellikle merkezi hükümettekiler için bir artış muhtemeldir. Bir aile kutlaması çok eğlenceli olacak.

Aşka Odaklanma: Gizlice sevdiğiniz kişinin karşılık vermesi muhtemeldir.

Oğlak (22 Aralık-21 Ocak)

Ailenin seni bekleyen heyecan verici bir sürprizi var. Bazıları için resmi bir denizaşırı yolculuk öngörülüyor. İyi kitaplarınızda olmayan biri dostluk eli uzatabilir, bu yüzden aynısını koşulsuz olarak kabul edin. İyi bir egzersiz rejimi sizi zindeliğin zirvesinde bulacaktır. Zenginlik yolunuza çıktıkça, parasal açıdan şanslısınız.

Aşka Odaklanma: Aşkın romantik cephesinde size bir sürprizi olabilir.

Kova (22 Ocak-19 Şubat)

Bir iş gezisinin yeni fırsatlar getirmesi muhtemeldir, ancak kartlarınızı göğsünüze yakın tutun. Bazıları için mülk edinme süreci devam ediyor. İtibarınız akademik cephede büyümeye hazır. Yeni bir egzersiz rejimi amacınıza güzel bir şekilde hizmet edecek. Yeni kazanç yolları açma girişiminiz kısmen başarılı olabilir. Organizasyondaki biri performansınıza itiraz edebilir ve hatta yetkinliğinizi sorgulayabilir.

Aşka Odaklanma: Romantik hayat tatmin edici olacak, ancak ruh hali değişimlerinizi kontrol altında tutmanız gerekecek.

Balık Burcu (20 Şubat-20 Mart)

ok beklenen bir yolculuk sizi heyecanlı bir durumda tutabilir. Bir mülkiyet meselesinde çok fazla bürokrasi öngörülmektedir. Bazılarınızın en iyi çok uluslu şirketler tarafından kampüste işe alım için iyi bir şansı var. Sağlık söz konusu olduğunda, kendinizi dünyanın zirvesinde hissedersiniz. Yakın biri için yoldan çıktığınız için büyük olasılıkla zengin bir şekilde ödüllendirileceksiniz. Saçınızı dökmeyi göze alabileceğiniz ve hem sosyal hem de profesyonel cephelerde eğlenebileceğiniz bir gün.

Aşka Odaklanma: Sevgiliyle kaliteli zaman geçirmek günümüzde öngörülmektedir.

Daha fazla oku….

28 Şubat Burç yorumları

1 Mart Burç yorumları

- Reklam -

Görüş, öneri, şikayet ve iş birliği teklifleri için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Son içerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz