9.6 C
İstanbul
Pazartesi, Mart 4, 2024
Ana SayfaAstrolojiBurç Yorumları24 Şubat 2022 Perşembe Günlük Burç Yorumları ve Astrolojik Tahmin

24 Şubat 2022 Perşembe Günlük Burç Yorumları ve Astrolojik Tahmin

- Reklam -

24 Şubat 2022 Perşembe Günlük Burç Yorumları24 Şubat, 2022 yılının 55. gününe denk gelen burç yorumlarını kapsar. Burcunuzla alakalı yorumları okumak için Burç Yorumları kategorimizi düzenli olarak ziyaret etmeyi unutmayın.

- Sponsorlu -
Fiyatbulucu.com ile aradığınız ürünlerin güncel fiyatlarını karşılaştırın, fiyat geçmişini görüntüleyin ve doğru zamanda, doğru yerden, doğru fiyatla satın alın!

24 Şubat 2022 Perşembe Günlük Burç Yorumları aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor? 24 Şubat günlük burç yorumlarını açıkladı! 24 Şubat 2022 Perşembe günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor detaylı olarak anlatıldı. İşte, 24 Şubat 2022 Perşembe günlük burç yorumları…”

- Reklam -

https://ansiklopedika.net/20-26-subat-2022-haftalik-burc-yorumlari-ve-astrolojik-tahmin.html

Ön bilgilendirme: Burç yorumları kişinin doğum anında yıldızların ve gezegenlerin göreli konumlarına dayanan, tipik olarak karakter ve koşulların bir tasvirini içeren ve bir kişinin geleceğine ilişkin tahminlerden oluşur.

Astrolojide gruplar

  • Ateş grubuna giren burçlar sırasıyla; Koç (Öncü), Aslan (Sabit) ve Yay (Değişken)
  • Toprak grubuna giren burçlar sırasıyla; Oğlak (Öncü), Boğa (Sabit) ve Başak (Değişken)
  • Su grubuna giren burçlar sırasıyla; Yengeç (Öncü), Akrep (Sabit) ve Balık (Değişken)
  • Hava grubuna giren burçlar sırasıyla; Terazi (Öncü), Kova (Sabit) ve İkizler (Değişken)

24 Şubat Perşembe tarihi itibariyle günlük burç yorumları aşağıdaki gibidir.

- Ansiklopedika Topluluğu'ndan -

Ansiklopedika Images yayında!

Telif hakkı bulunmayan yüzlerce ücretsiz ve yüksek kaliteli görseli keşfedin.

Görsel kütüphanesi

24 Şubat 2022 Perşembe Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık için Günlük Burç Yorumları ve Astrolojik Tahmin…

Koç (21 Mart-20 Nisan)

Mali durumunuz şu anda ön planda ve en son hedeflerinize ulaşmak için çok çalışmanız bekleniyor. Para kazanma fırsatları söz konusu olduğunda risk almaya istekli olsanız da, kulağa gerçek olamayacak kadar iyi gelen hiçbir şeye gitmeyin. Ayrıntıları hızlandırmaya veya köşeleri kesmeye gerek yok, bu yüzden makul bir hızda kalın ve artırılmış dayanıklılığın ve hissettiğiniz güvenin sizi istikrarlı bir bolluk büyümesine götürmesine izin verin.

Boğa (21 Nisan-20 Mayıs)

Dürtüselliğiniz ve iyimserliğiniz, beklemediğiniz bir tepki almanıza neden olabilir. Farkında bile olmayabilirsiniz ama evren şu anda size bir güven aşılıyor ve bu da başarısız olamayacağınızı düşünmenize neden oluyor. Ancak, bir şeyleri pervasızca söylüyorsanız, sır olarak saklamaya çalıştığınız bir şeyin elinizden kaçmasına izin verebilirsiniz. Bazen insanlara onları daha olmadan anlatarak uğursuzluk getiririz, bu yüzden büyük planların gerçekleştiğini görene kadar kendinize saklayın.

İkizler (21 Mayıs-21 Haziran)

Hayatınızın daha derin tarafı yüzeye çıkıyor ve kendinizin tüm yönlerini kabul etmeye hazırsınız. Yaşadığın her şey seni şu an olduğun kişi olmaya yönlendirdi ve kim olduğunu anlamak için zaman harcamaya ve amaçsızca hayata atılmaya değer. Dikkatinizi duygusal yaşamınıza çekmek ve içinizde şifa ve kabul bulmanızı hatırlatmak için gizli rüyalar, korkular ve anılar ortaya çıkıyor.

Yengeç (22 Haziran-22 Temmuz)

Adrenalin bugün pompalanıyor ve bir macera sana iyi gelebilir. Her zamanki ortamınızdan çıkın ve bu zamanı en iyi şekilde değerlendirmek için zihninizi genişletin. Manevi konuları ve doğaüstü olayları incelemek sizin için tatmin edici ve heyecan verici olabilir ya da kalp atış hızınızı gerçekten yükselten sporlar yapabilir. Bugün tüm enerjinizi önemli olan işlere harcamak yerine, bedeninizi ve ruhunuzu heyecanla beslemeyi önceliğiniz haline getirin.

Aslan (23 Temmuz-23 Ağustos)

Ufukta kariyer değişikliği var ve hayatta ihtiyacınız olan şeylere daha uygun görünüyor. Güç mücadelelerinin, inatçı iş arkadaşlarının ve gelişigüzel rutinlerin işyerinde çekişmelere neden olduğunu fark ediyorsanız, başka bir iş aramaya başlamanın zamanı geldi. Mevcut astrolojik enerji, iş yerinizle ne kadar uyumlu olduğunuzu ortaya çıkaracaktır – sizin için doğru olmayan bir kariyer, tipik olarak zor olmasa bile, bugün fark edilir derecede sinir bozucu olacaktır. Yeni bir çığır açmak için bu güçlü, dönüştürücü enerjiyi kullanın.

24 Şubat 2022 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Başak (24 Ağustos-23 Eylül)

Adrenalin bugün pompalanıyor ve bir macera sana iyi gelebilir. Her zamanki ortamınızdan çıkın ve bu zamanı en iyi şekilde değerlendirmek için zihninizi genişletin. Manevi konuları ve doğaüstü olayları incelemek sizin için tatmin edici ve heyecan verici olabilir ya da kalp atış hızınızı gerçekten yükselten sporlar yapabilir. Bugün tüm enerjinizi önemli olan işlere harcamak yerine, bedeninizi ve ruhunuzu heyecanla beslemeyi önceliğiniz haline getirin.

Terazi (24 Eylül-23 Ekim)

Konfor alanınız bugün sarsılıyor, bu yüzden rahat hissetmek için ekstra çaba göstermeniz gerekecek. Evinizde dağınıklık gibi basit bir şey olabilir veya sizin gibi daha derin bir şey, insanların kendi alanınızda size kaba davranmasına izin verebilir. Bugün hayatınızdaki değişimin gücü olmalısınız, bu nedenle alanınızı güzelleştirmeye ve sınırlarınızı zorlamaya odaklanın. Bu konuda biraz tepki bekleyebilirsiniz, ancak kararlı olun ve buna kendinizin savunucusu olarak bakın.

Akrep (24 Ekim-22 Kasım)

Zihniniz bugün pek çok şeyin üstesinden gelebilir, ancak dikkatli olmazsanız sizi hedeflerinizden uzaklaştıracak kadar dikkat dağıtıcı hala var. İnsanlar sorunları çözmeniz için size getiriyor olabilir veya sadece sorumluluklarınızı kaybetmenize neden olan durumlar yaratıyor olabilir. Sınırlar belirleyin ve onların ihtiyaçlarını anlarken, ilgilenmeniz gereken kendi ihtiyaçlarınız olduğunu ve onlara daha sonra yardım edebileceğinizi veya dikkatinizi onlara verebileceğinizi bilmelerini sağlayın.

Yay Burcu (23 Kasım-21 Aralık)

Hedeflerinize harcadığınız ekstra enerji işe yarıyor, ancak fiziksel olarak muhtemelen tükenmiş hissediyorsunuz. Kendiniz için yarattığınız geleceği gerçekleştirmek için ne gibi fedakarlıklar yapılması gerektiğini biliyorsunuz, ancak oraya vardığınızda bu geleceğin tadını çıkarabilmeniz için sağlığınıza yatırım yapmanız gerekiyor. Kendinize ne kadar iyi baktığınız konusunda dürüst olun, ardından fiziksel sağlığınızı iyileştirmek için gerekli değişiklikleri yapın. Unutmayın, vücudunuz sonsuza kadar evinizdir.

Oğlak (22 Aralık-21 Ocak)

Bugün duyularınızı güçlendiren ve sizi dürtüyle dolduran bir enerji patlaması alıyorsunuz. Bu huzursuzluk bir çıkışa ihtiyaç duyar, böylece tutkunuzun bir kısmını fiziksel bir aktiviteye veya bir aşk ilgisine yönlendirebilirsiniz ya da eski bir projeyi alıp beklediğinizden çok daha hızlı bitirmesini sağlayabilirsiniz. Çılgın temponuz ve aşırı enerjinizle başkalarını toz içinde bırakmayın – birlikte çalışabilmeniz için onları yakalamalarına izin verin.

Kova (22 Ocak-19 Şubat)

Geçmiş, size eskiden ne olduğunu hatırlatmak için geri geliyor, ancak bu, oraya geri döndüğünüz anlamına gelmiyor. Olumsuz durumlara bir çözüm bulmanın ve onları tuttuğunuz insanları rahatsız etmekten çok sizi rahatsız eden kinleri bırakmanın zamanı geldi. Tanıdık olanın sizin için iyi olması gerekmez ve bunun farkındasınız. Şimdi hem fiziksel hem de duygusal karmaşayı bırakmak için iyi bir zaman, çünkü yeni kutsamaların gelmesi için yer açmanız gerekiyor.

Balık Burcu (20 Şubat-20 Mart)

Odak noktanızı dağıtmak veya kendinizi ifade etmekte tereddüt etmek, aldığınız ağ oluşturma fırsatlarını kaçırmanıza neden olur, bu nedenle gününüze başlamadan önce netliğinizi artırın. Çevrenizdeki dünyayı nasıl iyileştireceğinize dair fikirlerinizi paylaşmaya gelince artık daha cesursunuz ve diğerleri entrika ve anlaşma ile söylediklerinizi dinliyor. Fikirleriniz ve görüşlerinizle saldırgan olmadan ne kadar cesur ve ileri görüşlü olursanız o kadar iyi.

- Reklam -

Görüş, öneri, şikayet ve iş birliği teklifleri için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Son içerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz